Кучето на Обама гризна девојка во Белата Куќа

  • January 13, 2017

Кучката Сани, миленичето на семејството Обама, гризнала за лице една млада гостинка во Белата куќа.

obama-1

18-годишната девојка, пријателка на Малиа Обама пришла да ја помази Сани, но таа ја гризнала за лице.

Семејниот лекар Рони Џексон оценил дека раната треба да се шие, а девојката на социјалните мрежи објави фотографии со рана на лицето.

-obama-3-640x414 obama-2 -obama-577x1024

Претходно «
Следно »