31 година разлика, 36 сантиметри повисока од него: Најчудните познати парови

  • November 16, 2018

Принцот Хари и Меган Маркл – 37-годишната разведена американска актерка со африкаснки корени сигурно не ни сонувала дека ќе стане дел од британското кралско семејство…
Кога е љубовта во прашање, тука не постои логика. Не важат никакви ограничувања, без разлика дали станува збор за годините, висината или стилот на живот.

Кои се најчудните познати парови?
Винсент Касел и Тина Канакеј – тој е 31 година постар од неа


Хафдур Јулиус Бјернсон и Келси Морган Хенсон – Тој има 206 сантиметри и 180 килограми, а таа 157 сантиметри и 52 килограми

Хју Џекмен и Дебора Ли-Фурнес – тој е 13 години помлад од неа


Ерон Тејлор Џонсон и Сем Тејлор Џонсон – таа е 23 години постара од него

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 96

Питер Динклиџ и Ерика Шмит – таа е повисока 36 сантиметри од него

Претходно «
Следно »