34 ГОДИНИ ПОМЛАДАТА ПАРТНЕРКА НА РИЧАРД ГИР МУ РОДИ ДЕТЕ!

  • February 11, 2019

Ричард Гир и Александра Силва го добија првото заедничко дете – син кој се роди минатиот викенд, пишува шпанскиот „Ола“.

Бебето е родено седум месеци пред неговиот татко да наполни 70 години.
Александра (36) се породила во Њујорк, а името на бебето се уште не е објавено.

Гир од претходниот брак со Кери Ловел го има синот Хомер (18), додека Александра од бракот со Говинд Фриндалд го има петгодишниот Алберт.

Претходно «
Следно »