November 28, 2021, 6:32 pm

Baндализиран партиски штаб во Кочани

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 22.10.2021 во 09.30 часот во Полициската станица Кочани било пријавено дека во текот на ноќта на 21/22.10.2021 било скршено стаклото од влезната врата на изборен штаб на политичка партија во Кочани. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Еве од што зависи оставkaта на Заев

Премиерот Заев без конкретен одговор дали во овој момент ќе се повлече од премиерската функција или пак ќе го...

More Articles Like This