December 5, 2021, 9:38 am

Boнpeдно издaниe „Teшки Myaбeти“ вечepва вo 21:00 чacoт

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете го вечерашното вонредно издание на „Тешки Муабети“ на Инфомакс во 21:00 часот.

Тема на вечерашната емисија ќе биде протестот на 25 април со ексклузивен гостин Боби Темелков од Канада еден од организаторите на протестот во недела.

Следете не на официјалната страна Фејсбук на Инфомакс.

Latest News

(Видео) Турција на нозе: Спречен атентат врз турскиот претседател Ердоган

Турските разузнавачки служби вчера спречиле обид за напад врз претседателот Реџеп Таип Ердоган, јавија некои турски медиуми. Според извештаите, експлозивна...

More Articles Like This