Category: Занимливости

ОБРАЗОВАН И „СТУДИРАН“ БАРА ДЕВОЈКА: Овој љубовен оглас го насмеа Балканот!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Во денешно време е многу тешко да се пронајде љубов, па не е чудо што многумина посегнуваат и по огласи за да пронајдат партнер. Еден љубовен оглас кој се појави на друштвените мрежи, ќе ви измами насмевка на лицето. Ерген одлучил да се претстави како „хецеговински Швабо“ и да заигра на картата за живот во […]

ЛЕПА БРЕНА ПРОЗБОРЕ ЗА АФЕРАТА КАРЛЕУША: „Од нејзина страна сум, нема yбиeнo некого“!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Лепа Брена која во моментов се одмара на Бора Бора конечно се огласи во јавноста и ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш притоа потенцирајќи дека Карлеуша секогаш ќе ја има нејзината поддршка. На Јелена секогаш ќе и бидам поддршка, без разлика што и да се случува.Не само на Јепена, туку на […]

НА „КЕМАЛ“ И БРЕМЕНАТА СОПРУГА ИМ ЗАВРШИ ЗИМУВАЊЕТО: Мораа да се вратaт поради нејзиното здравје !

 • February 11, 2019
 • Коментари
Овие денови се појави веста дека турската актерка Фахрие Еваџан, која е во седмиот месец од бременоста, се разболела и завршила во болница. Новинарите го пречекаа Бурак и неговата мајка пред излезот на болницата, а еве што кажаа за тоа на турските новинари: -Поради настинка сме тука. Не е ништо страшно. Ќе излезе од болница, […]

РАЈ ЗА ЖЕНСКИТЕ ОЧИ: Големиот заводник го покажа совршеното тело!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Австралискиот актер Крис Хемсворт привлече големо внимание на плажата Бајрон Бич во Сиднеј, Австралија додека сурфаше, а тоа секако го документираа и папараците. Згодниот Крис на себе имал само црн шорц, а фотографиран е како носи даска во едната рака и како сурфа. Хемсворт ги покажа своите сурферски вештини, но и мускулестото тело. Тој се […]

(ВИДЕО) ПЕТ ДЕЦА ОД МОРЕТО ВО ХРВАТСКА ИЗВАДИЛЕ АНАКОНДА ДОЛГА 2,5 МЕТРИ!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Необичен улов, иако мpтoв, уловиле во саботата петмина ученици од местото Водици во близина на Шибеник. Тринаесетгодишниот Нико Витиќ видел на дното од морето огромна змија, а потоа со другарите десетина минути ја ваделе од водата, пишува Инфо Водице. Ветеринарот Здравко Зорица тврди дека станува збор за зелена анаконда. Станува збор за нeoтpoвнa речна змија. […]

ПОУЧНА ПРИКАЗНА: Мајчините раце ја кријат тајната за нејзината жртва за децата!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Дипломирал со највисоки оценки, бил задоволен со постигнатиот успех и бил сигурен дека го чека убава и сјајна кариера. Една од најголемите компании во неговата држава објавила конкурс за пополнување на работни места. Тој ја приложил потребната документација и го поминал завршното интервју. Додека седел со генералниот директор на компанијата кој ја прегледувал неговата документација, […]

(ВИДЕО) ЌЕ СЕ ШОКИРАТЕ:Патник низ времето раскажува што ќе се случи во 2019 година!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Момче кое тврди дека доаѓа од 2030 година на Јутјуб објавил видео снимка на која раскажува што ќе се случи во иднината, при што објавил листа за на важни дати и настани кои ќе се случуваат. Ноа, како што му е надимето, тврди дека “застанал” во 2018 година, а објавил датуми на листа на настани, […]

САША ПОПОВИЌ ЈА ЗАПРЕПАСТИ КАРЛЕУША: „Ти си најголема кучка во земјава”!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Јелена Карлеуша доби коментар кој не го очекуваше од директорот на Гранд, Саша Поповиќ. Откако упати низа критики на сметка на една натпреварувачка тој и рече дека е најголема кучка во земјата, а таа не очекуваше ваков коментар. Во еден момент Карлеуша се закарала и со Марија Шерифовиќ, па двете со спротивни ставови станале да […]

ПРИНЦОТ ФИЛИП ПРЕДИЗВИКА СООБРАЌАЈКА: Доброволно одлучи да престане да вози!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Британскиот принц Филип (97) одлучи доброволно да престане да вози, еден месец по сообраќајката што ја предизвика и во која беа повредени две жени, соопшти Бакингемската палата. Од морални причини, сопругот на кралицата Елизабета Втора ја врати својата возачка дозвола на британските власти. Ема Ферведер, која во нecpеќaтa се здоби со скршеници на рачниот зглоб, […]

(ВИДЕО) ВАКА ТОА ГО ПРАВАТ УКРАИНКИТЕ: Се соблекле во бикини и се капеле во леден поток!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Неодамна студен бран ја дрмаше Америка, меѓутоа постојат и земји и каде екстремниот студ и малку не е страшен и необичен. Додека многумина се облекуваат во повеќе слоеви облека, овие две русинки покажаа дека нив студот ништо не им може. Тие се соблекле во бикини и одлучиле да се искапат во ледениот поток.