Category: Занимливости

(Видео)ЛУНА ПРВ ПАТ ГОЛА ПРЕД КАМЕРИ: Слоба пробуваше да ја сокрие голата Луна од камерите, но попусто

 • November 25, 2017
 • Коментари
  Луна досега неколку пати раскинуваше со Радовановиќ, но и се смируваше. Имено, кога свати дека е во позиција на љубовница блогерката стана несигурна, па ги губи нервите кога пејачот ќе се приближи до својата сопруга, па макар и да се расправа со неа. Луна и Слоба, како што самите велат, во „Задруга“ немале секс. […]

(Видео)НИКОЈ НЕ ЗАБЕЛЕЖА ДЕКА Е ГОЛА: Девојка се прошета низ трговски центар само со танга!

 • November 24, 2017
 • Коментари
Со нацртани маица и фармерки, моделот Марија Лучоти прошета низ трговски центар во Меркиленд за да види дали некој ќе забележи дека е гола. Таа на себе носеше само танга гаќички, шал, капа и чизми, додека останатото беше цртано со бои. Дел од луѓето воопшто не забележаа дека таа е гола, но дел ги извадија […]

ШТО НАПРАВИ, ДЕ: Британец имал толку силен оргазам, што ослепел во едното око

 • November 24, 2017
 • Коментари
Британец останал без видот на левото око откако доживеал силен оргазам, објавува Бритиш Медикал џурнал. Откако ноќта ја минал во страстен секс, 29-годишниот маж се разбудил и сфатил дека не гледа на едното око. Според лекарите тој ги напнал абдоминалните мускули и го задржал здивот, изведувајќи Валсалвин маневар, што го зголемил притисокот во белите дробови […]

Кое животно е ваш заштитник според месецот на раѓање

 • November 23, 2017
 • Коментари
Датумите на раѓање не се само обични броеви. Тој може да открие многу за вашиот карактер и скриените карактеристики. Дали сте верни како куче, слободни како гулаб, мистериозени како пантер или мирни како желка?   Пронајдете се во нашата табела кое животно го преставува вашиот датум на раѓање, а потоа прочитајте што тоа симболизира. КУЧЕ […]

(ВИДЕО) Жителите на овој град за прв пат добија кружен тек- нивната реакција насмеа многумнина

 • November 22, 2017
 • Коментари
Учесниците во сообраќајот во поново време се повеќе сакаат да возат на кружни текови отколку да чекаат здодевни семафори со ограничено кратко времетраење, но не секогаш возачите знаат да се справат во сообраќајот. Градот Ужице во Србија го доби својот прв кружен тек и веќе првиот ден се создаде хаос, погледнете.

(ВИДЕО) УРНЕБЕСНО: Пијано момче се обидува да се јави на мобилен па мораше и пријателот да помогне

 • November 22, 2017
 • Коментари
Пијаните луѓе се воглавно смешни за гледање а понекогаш и тажни. Ова момче на видеото е во „борба“ со својот мобилен, се обиде нешто да направи со својот мобилен, но толку беше пијан што не можеше да го сврти телефонот со екранот кон себе, па неговиот пријател мораше да му помогне. Погледнете ја оваа „тешка […]

ПРОВОКАТИВНА РЕКЛАМА: Голи стјуардеси го „запалија“ интернетот со ова рекламно видео!

 • November 22, 2017
 • Коментари
Казахстанскиот портал за туризам „Чокотравел“ е обвинет за сексизам и вулгарност по објавување на новата реклама. Видеото прикажува голи стјуардеси кои промовираат различни авио-компании и порадаваат авионски билети по поволна цена Корисниците на социјалните мрежи реагираа различно: на некои им се допаднала рекламата, други велат дека „сексот веќе не продава“, а највеќе ги има оние […]

(Видео)ФЕЈСБУК ГИ ПРИСЛУШКУВА КОРИСНИЦИТЕ: Дали е ова доказ дека Фејсбук сите нас не прислушкува?

 • November 4, 2017
 • Коментари
Фејсбук би можел да ги слуша разговорите на корисниците и тоа во секое време. Апликацијата за мобилни телефони на Фејсбук ги собира инормациите за анализа во врска со тоа што луѓето највеќе зборуваат и за што се заинтересирани, а тоа сега е и потврдено Од Фејсбук не признаваат дека прислушкуваат луѓе, туку дека апликацијата можа […]

НАУЧНА СЕНЗАЦИЈА: Во најголемата египетска пирамида пронајдена шуплина во која може да собере авион!

 • November 2, 2017
 • Коментари
Јапонски и француски научници кои во последните две години детално ги проучувале египетските пирамиди ги објавија своите резултати и ги шокираа сите. Експертите во пирамидите во Гиза откриле џиновска шуплина која досега на никого не му била позната Научниците не успеале да дојдат до таа просторија во која може да собере помал авион бидејќи до […]

(Видео)КОГА ДУШАТА ГО НАПУШТА ТЕЛОТО: Болнички камери снимија доказ за живот по смртта?

 • November 2, 2017
 • Коментари
Сигурносните камери во една кинеска болница забележале неверојатна појава на која се гледа како душата на почината жена засекогаш го напушта телото Посмртните останки на починатата пациентка се наоѓале во ходникот на болницата и биле прекирени со чаршав. Милиони корисници на социјалните мрежи можеа да ја видат несекојдневната снимка за случка која може да се […]