Занимливости

НОВ ИНТЕРНЕТ ПРЕДИЗВИК: Пиење алкохол од бујни гради- Новиот предизвик го „сруши“ интернетот

Долго не сме биле во можност да бидеме сведоци на некои предизвици на интернет кои се на работ на интелигенцијата, но еве конечно се случи нешто кое ќе ја израдува машката популација… Зад #Boobluge нема некоја претерана филозофија. Момци и...

ГОЛЕМ МЕРАК: Дедо испил „вијагра“ и починал среде сексот со сосетката

Шеесет и осумгодишниот Ф.Г. се напил „вијагра“ и починал за време на сексуален чин. Неговата партнерка, сосетката С.Д. (75) преплашена го извадила телото во дворот и веднаш заминала кај другата комшивка да се пожали. Настанот е главна тема меѓу мештаните и...

(Видео)БЛИЗНАЧКИТЕ КОИ ГО ЗАПАЛИЈА ИНСТАГРАМ: Ова се најврелите близначки во светот!

Наџа и Дана Бруна (30) од Аргентина имаат поголеми задници дури и од Ким Кардашијан. Верувале или не, обемот на задникот на една од сестрите е 102 сантиметри, па кога ќе се додаде од близначката, како и бујните гради, нема...

МНОГУ СЕ ИЗНЕРВИРАЛА: Ја викале „дебелата“, се изнервирала и за 1 година станала фитнес модел

Рафаела Равена (23) од Сао Паоло сите ја зафркавале и ја викале „дебелата“, а тоа многу ја погодувало. После една година напорно вежбање и здрава исхрана, Рафаела успеала да ослаби 15 килограми и сега таа има само 10% телесни маснотии...

(Видео)СКАНДАЛ ВО УЧИЛНИЦА: Учениците ја снимале професорката додека таа изведувала стриптиз во училница

Учениците од италијанскиот град Прато, со камерите од своите мобилни телефони снимиле нешто што не се случува често. Имено, нивната професорка им извела стриптиз во училницата. Овој условно кажано секси танц на професорката, секако, веднаш заврши на социјалните мрежи и...

Кој е најголемиот број кој може да се добие, ако поместиме две кибритчиња

Прашањето е кој е најголемиот број кој може да се добие ако се поместат само две кибритчиња. Значи, кибритчињата може да се поместуваат од својата позиција, но не и да се избришат. Кој е најголемиот број кој го добивте?

КАКО ВЕЖБА НАЈДОБРИОТ ЗАДНИК ВО БРАЗИЛ: Победничката на „Мис БумБум“ открива како до совршен задник

Сузи Кортез победи на изборот Мис БумБум, каде имаше уште 15 други натпреварувачки, а еве што прави таа за да изгледа совршено.   „Отсекогаш сум имала голем задник, но со време, со многу вежбање, стануваше се подобар и подобар – заоблен,...

(Видео)1000 ЕВРА ЗА СЕКС: Момче им нудеше на девојки по улица 1.000 евра за секс – погледнете колку прифатија

Едно момче реши да ги истестира девојките со примамлива понуда. Погледнете колку девојки ја прифатија понудата на момчево кое нуди 1.000 евра за секс. https://www.youtube.com/watch?v=zZZlyIASicI

(Видео)МЕСИ, МЕСИ НИШТО НЕМА ДА ТИ ШТЕТИ: Учесниците во „Задруга“ пред камерите ја повторија сцената од легендарниот филм!

Нема човек од просторите на екс-Југославија кој во животот не ја видел легендарната сцена од филмот „Лажливо лето 68“. Се знае, Славко Штимац и Драгана Варагиќ имаат еротски момент во пекарата, во кој додека таа меси тесто, Штимац „меси“...

ПРОВОКАТИВНАТА АМБЕР РОУЗ: Старлетата Амбер гордо ги покажува своите бујни гради

Амбер Роуз, позната по избричената глава, се појави во ново, непрепознатливо издание, со што обожавателите ги “фрли во транс”. Амбер со своите провокативни фотографии е одамна позната, а овој пат таа вклучи и “валкани” коментари. “Повеќе од 185, голем пенис и...
- Advertisement -

Latest News

Мицкоски до Заев: Не може да зборувате за иднината, а не го вадите од уста Никола Груевски

СДСМ живее во паралелен свет каде што единствено нешто што ги интересира е Никола Груевски, а не реалноста...
- Advertisement -

Мицкоски: Згрозен сум што понудата на власта се сведе на аудио разговори

„Јас навистина сум вчудоневиден како вака господинот Зоран Заев со леснотија го кажува ова. Бидејќи јас би ја лоцирал одговорноста, секогаш за да дојдеме...

Мицкоски: Не сме исти со СДСМ колку и да се трудат да стават знак на равенство

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на вечерашната дебата со лидерот на СДСМ, Зоран Заев на Македонската телевизија кажа дека во политиката не се сите...

Ахмети: Заев има проблем со пиењето, после 2 ракии збори друго, на само сака да коалицираме

Али Ахмети во интервју за албанска телевизија Syri Tv ги коментираше политичките состојби во Македонија. Toj коментирајќи ја изјавата на Заев дека ДУИ...

И слоганот го укpадоа: СДСМ настапува со стар слоган на ВМРО-ДПМНЕ од изборите 2009, заедно можеме повеќе

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на вечерашната дебата со лидерот на СДСМ, Зоран Заев, на Македонската телевизија кажа дека СДСМ настапува со стар слоган...