Category: Занимливости

(Видео)ПАДНА ПРВИОТ СЕКС НА ПАРОВИ: Тијана Ајфон снимена во секс акција под туш!

 • December 29, 2016
 • Коментари
Учесниците на ријалити програмата „Парови“ не ја пропуштаат приликата да се впуштат во блуд и разврат. Така по само три дена од почетокот на новата сезона падна и првиот секс Имено, Тијана Ајфон имала врела акција под тушот, а сето тоа го испратија Далила Морено и Никола Страхиниќ, кои ѕиркале преку вратата на замаглената кабина. […]

НАПРАВЕТЕ ГО ВЕДНАШ:Трик со кој вратата на автомобилот НИКОГАШ нема да ви замрзне

 • December 29, 2016
 • Коментари
Една од најголемите зимски маки за возачите е замрзната врата на автомобилот. Со помош на овој генијален трик, никогаш повеќе нема да го имате тој проблем. Сѐ што ви е потребно е некаков вид на масло.Подмачкајте ја гумата околу вратите и следното утро ќе можете лесно да го отворите автомобилот. Инаку, никогаш немојте на сила […]

ХИТ: Авион принудно слетал за патниците да одат во тоалет

 • December 28, 2016
 • Коментари
Авио  компанијата ,, Бритиш ервејз“, на летот од Њујорк за Парис, морал да слета на Исланд, за патниците да одат во тоалет. Екипажот на авионот боинг  767 потврдил дека тоалетот во авионот бил расипан, и тоа 90 минути пред да стигнат во Парис. На патниците, кои биле 172-ца на број, им била дадена можност да […]

КУПИЛ КОМОДА СТАРА 125 ГОДИНИ: Тоа што направил никој не го очекува

 • December 27, 2016
 • Коментари
Емил Кнодел (67) на една дворна распродажба во Белвил (Тексас) купил стара комода, го привлекол одличен спој на дрвото и мермерот, а кога сопственикот му кажал дека комодата е стара дури 125 години, Емил се воодушевил. Продавачот му ја продал комодата на Емил за само 100 долари. За време на транспорт и превртување на комодата, […]

Вака изгледа најдобриот апартман на светот

 • December 27, 2016
 • Коментари
Апартманот има неколку приватни тераси и луксузни бањи, но и некои работи кои можат да ги имаат само апартмани во највисоките категории: прозорци отпорни на куршуми и приватен спа… Со оглед на тоа што ние „обичните смртници“ никогаш нема да можеме да си ја дозволиме оваа соба, можеме барем да ѕирнеме во неа и да […]

НАЈИНТЕРЕСНИ ОБИЧАИ И ВЕРУВАЊА ЗА НОВА ГОДИНА

 • December 27, 2016
 • Коментари
Многу веруваат дека во најлудата ноќ треба да ве погоди чеп од шампањ, а ако не успеете во тоа, потрудете се последната голтка од шишето да биде ваша… Новата година е пред врата, сите се подготвуваат за најлудата ноќ, но во овој период не може да изостане ниту применувањето на различни обичаи. Дали поради традиција, […]

(Видео)ЗАБОРАВИ ДЕКА СЕДИ ПОЗАДИ СТАКЛЕНА МАСА: Водителката си ги рашири нозете на задоволство на граѓаните!

 • December 26, 2016
 • Коментари
Новинарката на италијанската телевизија „TG5” покрај стаклена маса и на тој факт целосно заборави. Доколку била свесна што прави сигурно не би ги почестила гледачите со кадар од своето меѓуножје. Триесет и осумгодишната Констанца Калабресе покажа повеќе од што сакаше, а снимката која била направена пред неколку месеци, дури сега станала вирална. Погледнете го бламот […]

Пристигнаа добри вести: Уживајте во јадењето за време на празниците…

 • December 26, 2016
 • Коментари
Пристигнаа добри вести од порталот „Фир рејтед“, кој спроведе едно истражување за тоа какво тело најмногу ги привлекуваат луѓето – слабо, „обично“, мускулесто или заоблено, Во истражувањето учествувале две илјади луѓе, а резултатите се категоризирани врз основа на возраста, полот и сексуалната ориентација. Резултатите покажаа дека мажите хомосексуалци имаат најголеми барања, претпочитаат силни и „стегнати“ […]

АНКЕТА ВО СКОПЈЕ: Што е хипохондрик, што е космополит, што е ДИК?

 • December 25, 2016
 • Коментари
Погледнете што одговорија нашите сограѓани

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Дедо Мраз тргна на светската турнеја, а неговиот пат можете да го следите во живо тука!

 • December 24, 2016
 • Коментари
Без разлика дали верувате или не во симпатичниот дедо кој носи подароци, оваа апликација е вистински хит Времињата се променија, па така и децата денес преку апликациите на своите таблети и мобилни телефони можат да го пратат Дедо Мраз каде се наоѓа во моментот и каде носи подароци. На иницијатива на НОРАД, која веќе неколку […]
Страница 742 од 757« Прво...710720730«740741742743744 » 750...Последно »