Category: Хороскоп

ЕРОТСКИ ХОРОСКОП ЗА ФЕВРУАРИ: Рибите ќе бидат “фатени” во мрежа од доминантна личност

 • January 27, 2020
 • Коментари
Во февруари многу возбуда, акција и страсти ќе има меѓу сите знаци на зодијакот. Некои од сексуален нагон ќе “пукаат“ во кревет, други во автомобил, а има и такви кои своите страсти ќе ги покажат на јавно место.         Овен Нешто ќе ве натера на акција. Нагласена ви е можноста за силни […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Прочитајте каков ќе ви биде овој понеделник

 • January 27, 2020
 • Коментари
Прочитајте каков ќе ви биде овој понеделник! Овен Штедете си ја енергијата, не се зафаќајте со тешки проекти. Имунолошкиот систем во моментот ви е слаб. Воздржете се од несекојдневни контакти кои нема да му помогнат многу на вашиот бизнис, а можат да му наштетат на вашето здравје. Ќе дознаете лоша вест поврзана со некој ваш […]

Дневен хороскоп за сабота (25. јануари 2019)

 • January 25, 2020
 • Коментари
ОВЕН Работa: Во себе носите цврсто уверување дека на работа ќе бидете успешни и дека следниот период ќе ви биде добар. – текстот продолжува по рекламата – Љубов: Не сте подгоотвени за драстични потези на љубовното поле денеска. Здравје: Чувствително здравје. БИК Работа:Можно е да не снаете која е одлука за вас најдобрата и дека […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Што ве очекува овој петок?

 • January 24, 2020
 • Коментари
Што ве очекува овој петок? Овен Доколку се занимавте со приватна рбаота, пред вас е ден полн предизвици и нови компликации кои тешко ќе ги надминете. На љубовното поле ќе ви недостасува вашата слобода. Бик Преоптеретени сте со работа и не ви е лесно се сами да завршите. Потребно ви е време за опуштање. Во […]

АМБИЦИОЗНИ СОНУВАЧИ: Овие 4 хороскопски знаци одлично управуваат со емоциите

 • January 23, 2020
 • Коментари
Хороскопот често ни помага подобро да се запознаеме себе и да ги потенцираме своите квалитети, на кое и да е поле во животот.       Четири претставници на хороскопот можат да се пофалат со голема емоционална сила и стабилност, која тешко може да биде нарушена. Еве кои се тие: Овен Амбициозен знак, кој освен […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еве што ве очекува овој четврток!

 • January 23, 2020
 • Коментари
Еве што ве очекува овој четврток! Овен Нагласено е астролошкото поле на патот и комуникациите и ви носи нови средби. Ако сте подготвени за некои нови нешта и планирате да ги работите заедно со долгогодишните колеги или со роднините добро размислете дали тоа за вас е вистинското решние. Ако имате смисла за некоја уметност, спорт […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Погледнете што ве очекува оваа среда

 • January 22, 2020
 • Коментари
Што велат ѕвездите за денешниот ден? Овен На полето за работа ви доаѓа големо растеретување и убави вести кои ќе ви ги донесат вашите блиски соработници. Можете да очекувате прилика уште подобро да запознаете некоја личност која ви се допаѓа. Оние во врска и брак ќе бидат во одлични односи. Бик Можете да очекувате дека […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Погледнете што ви носи денешниот ден!

 • January 21, 2020
 • Коментари
Погледнете што ви носи денешниот ден! Овен Ви следи прилика да напредувате и да прејдете на далеку подобра деловна позиција. Искористете ги поволните аспекти. Доколку имате планови за сериозни промени со саканото лицe, брак, заеднички живот и слично, неделава е вистински момент за тоа. Без нагласени пpoблeми. Бик Ќе имате среќа во работата, па се […]

КИНЕСКИ ХОРОСКОП ЗА 2020 ГОДИНА: Знаците на кои Стаорецот ќе им донесе напредок, мир и хамонија

 • January 20, 2020
 • Коментари
Според кинескиот хороскоп 2020 година е годината на Стаорецот. Раковите ги очекува подобрување на деловен план, Рибите ќе впловат во романса со брачна завршница, а Скорпиите ќе заблескаат на работа и ќе запознаат сродна душа токму преку работата!       Рак Астрологијата предвидува напредок за припадниците на овој знак. Престанете да седите со скрстени […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Прочитајте што ве очекува овој понеделник

 • January 20, 2020
 • Коментари
Што велат ѕвездите за денешниот ден? Овен Засега можете да очекувате мала пауза во работата, па посветете му се на одморањето бидејќи нема да имате премногу обврски. Можно е да ви се допаѓа личност која неодамна сте ја запознале но не сте сигурни како да и пријдете. Бик Подобро да почекате малку некои работи уште […]
Страница 1 од 5412345 » 102030...Последно »