Category: Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Проблеми во љубовта за неколку знаци!

 • February 23, 2019
 • Коментари
Овен Моментално сте посветени на некои семејни проблеми па немате доволно концентрација за работата. На полето на љубовта, најважно е да бидете искрени кон саканата личност. Можен е замор. Бик Имате многу позитивна енергија која планирате да ја насочите кон својата работа. Подготвени сте да ги прифатите сите обврски. Ви се допаѓа личност која не […]

Дневен хороскоп

 • February 22, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работа: Успешно ќе ги остварите своите планови и ќе бидете задоволни од исходот на случувањата во текот на денешниот ден. Љубов: Ви се допаѓа личност која делува ладно во комуникацијата со вас. Здравје: Нема проблеми. БИК Работа: Не ви треба сега промена на работното место. Она што го посакувате е стабилизација. Изморени сте од […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Биковите започнуваат нова врска, на Шкорпиите им е тешко да ги покажат своите чувства!

 • February 22, 2019
 • Коментари
Овен Препораката е да водите сметка со кого соработувате во иднина за да немате поголеми проблеми. Потребно е да имате трпение за да го разберете партнерот. Внимавајте на исхраната. Бик Можно е да ви треба време да донесете некоја конечна одлука поврзана со работата. Планирате да влезете во врска со личност која неодамна се појави […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП:Среќен ден за неколку хороскопски знаци!

 • February 21, 2019
 • Коментари
Овен Можете да се потпрете на соработниците во кои имате доверба и нема да погрешите. Пред вас е одличен ден за работа. Саканата личност се труди да ви угоди и задоволни сте кога сте заедно. Можна е сериозна врска. Погрижете се за кожата. Бик Ве очекуваат многу обврски во текот на денот, па нема да […]

Лицата родени во хороскопскиот знак Јарец секогаш добиваат се’ што ќе посакаат

 • February 20, 2019
 • Коментари
Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се кај експерт… Сигурно во животот сте имале (или имате) лице на кое се восхитувате бидејќи и покрај препреките успеало да постигне се што еднаш кажало дека ќе постигне. Тоа лице е веројатно родено во знакот на […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Недоразбрања за Близнаците и многу среќа за Лавот!

 • February 20, 2019
 • Коментари
Пред нас е ден за деловни успеси, ден кога ќе добиеме сериозна доза на енергија која ќе ни помогне да бидеме повредни, поодготовни, помудри кога треба да се повлечат некои паметни потези. Денес добро ќе минат сите оние кои донесуваат одлуки, тргнуваат со нови проекти или работа, ги организираат другите да работат за нив. Исто […]

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Огромна сума пари за Бикот, вистинска љубов за Ракот

 • February 16, 2019
 • Коментари
Овен (21.03 – 20.04) На најдобар начин користете ги своите генијални особини. Ви паѓаат на памет луди идеи, фантазијата е богата, а сепак, одлично функционирате. Некого очајно сакате да видите, ќе направите се за да воспоставите контакт. Бик (21.04 – 21.05) Парите многу добро ќе се вклопат во вашите планови околу домот. Имате многу добри […]

Дневен хороскоп за 16 февруари

 • February 16, 2019
 • Коментари
Вагите се позитивно расположени, Водолиите имаат наплив на енергија. Прочитајте го хороскопот за 16 февруари. Овен Довербата на своите шефови ќе ја добиете ако покажете одговорност. Во дилема сте меѓу двајца потенцијални партнери. Најверојатно ќе завршите со онаа личност која е повозрасна и поискусна. Внимавајте на кардиоваскуларниот систем. Бик Ако се занимавате со приватен бизнис, […]

20 ЖИВОТНИ ПРИНЦИПИ СПОРЕД КОИ СЕ ВОДИ СЕКОЈА ВАГА!

 • February 15, 2019
 • Коментари
Вагите не можат да функционираат во хаос и негативност. Во моментот кога ќе се најдат во такви околности, тогаш нивната енергија се пореметува. Најголемиот подарок што можете да им го дадете на Вагите е вашето време и љубов. Тие имаат мека и романтична душа и носат многу љубов и мир. Ако ги предизвикате, на површина […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Незгоден ден за неколку знаци!

 • February 15, 2019
 • Коментари
Овен (21.03-20.04) Можност за средба со личност која доаѓа од далеку. Контактите со странство се успешни и постои можност вашиот партнер или член од семејството конечно да донесе решение за заминување во странство. Во работата внесете што повеќе спортски дух и расположение. Во сериозните врски бидете помалку себични и прифатете ја понудата на партнерот за […]
Страница 11 од 23« Прво...«910111213 » 20...Последно »