October 21, 2021, 1:17 pm

Дневен хороскоп за 13 ноември

Овните се нервозни, нова љубов им се насменува на Девиците и Стрелците,Близнаците имаат многу енергија. Прочитајте го хороскопот за 13 ноември. Овен Кај вас е нагласена нервозата и несигурноста, па можно е тоа да се одразува многу на работата. Емоционално не сте задоволни,...

Многу љубов, пари и караници – Дневен хороскоп (12.11.2018)

Овенот патува, Бикот е мрзлив, Ракот не и верува на Водолија, но е близок со Близнаците, Лавот е снаодлив, Девицата зборува само за љубов, Терезијата планира, Скорпијата се натпреварува, Стрелецот е слободен, Јарецот е тежок, Рибите уживаат во љубовта… Овен Работа Планирате...

Ова се најпознатите карактеритики на секој хороскопски знак

Секој знак од зодијакот има некои предности и особини кои го прават специфичен. Ова се добрите страни на секој хороскопски знак. Овен Ќе се впушти во непознатото со следната изрека „Кој не ризикува, тој не профитира“. Нагонот кон победата му е...

Овој знак денеска ќе биде пред голема одлука – Дневен хороскоп 10.11.2018

ОВЕН Вашиот професионален настап има силно влијание врз нечија одлука или на промената на условите во новата фаза на деловната соработка. Важно е да прифатите компромин, како почетна ориентација за понатамошното продолжување на деловните договори. Исполнете ги своите семејни обврски....

Ноември носи комплициран период за три хороскопски знаци

Според астрологијата, завршува периодот на Вагата, па со ѕвездите почнува да владее Скорпијата, чија енергија ќе биде најизразена до 23 ноември. Скорпијата е под директно влијание на Марс, а нејзиното влијание ќе може да се забележи врз сите хороскопски знаци....

Дневен хороскоп за 07 ноември

Пред Биковите е љубовна врска која ќе трае долго, Близнаците ќе се зближат со личноста која им се допаѓа, Раковите почнуваат врска, Вагите имаат љубовни дилеми. Прочитајте го хороскопот за 07 ноември. Овен Послушајте ја својата интуиција. Така ќе ги донесете сите...

Дневен хороскоп за 06 ноември

Доаѓа ново познанство за Биковите, Шкорпиите имаат големи очекувања во љубовта, Стрелците се нетрпеливи и брзоплети. Прочитајте го хороскопот за 06 ноември. Овен Можно е во текот на денешниот ден да имате некои неповолни околности кои негативно ќе се одразат на вашата...

САРКАСТИЧЕН ХОРОСКОП:Озборувачи, посесивни, нарциси…

Луѓето, читајќи го хороскопот, гледаат само убавини за нивниот знак. Меѓутоа, на Интернет циркулира хумористичен и саркастичен приказ на карактеристиките на секој знак. Иако ова е забавно, размислете колку во овие прикази всушност ја има вистината! Бидејќи тие не...

Дневен хороскоп за 03 ноември

Овните се трудат да дојдат до подобра заработка, Раковите се мрзеливи, Стрелците имаат многу обврски. Прочитајте го хороскопот за 03 ноември. Овен Се трудите да дојдете до подобра заработка, но не ив оди. Денешниот ден не е поволен за работа. Сигурни сте во...

Дневен хороскоп за 27 октомври

Биковите ги очекува ново познанство, Лавовите треба да избегнуваат кавги. Прочитајте го хороскопот за 27 октомври. Овен Пробувате да дојдете до некои промени, но тоа не ви оди од рака. Можно е да имате трема пред средбата со личност која многу ви значи....
- Advertisement -spot_img

Latest News

Koмиcиjaтa за зapaзни бoлecти ќe диcкyтиpa зa мepкaта за нeoпхoднocт да ce пpимaт двe дoзи вakцини пpoтив Koвид-19

Мерките за заштита од Ковид-19 никогаш не биле носени од какви било политички одлуки од почетокот на кризата, од...
- Advertisement -spot_img