December 8, 2021, 4:56 am

Дневен хороскоп: 29.11.2018

Овен Очекувајте позитивни услови на работа во текот на денот. Можно е остварување на големи планови. Саканата личност ви замерува дека не сте доволно посветени на вашата врска, но не го гледа напорот кој го правите. Немате здравствени проблеми. Бик Можете да очекувате добра...

Дневен хороскоп: 28.11.2018

Овен Пред вас е поволен ден во кој ќе добиете поддршка за реализација на своите планови. Можете да се надевате на позитивна атмосфера во комуникација со личноста која ја сакате. Многу енергија имате во себе. Бик Сите работи се под контрола и се тече...

Дневен хороскоп: 27.11.2018

Овен Неочекувана понуда за работа доаѓа до вас, па добро треба да размислите дали го сакате тоа. Потребно ви е време за да сфатите што сакате. Ве очекува интересна средба со личност која ви значи. Можете да очекувате поволен ден за...

Дневен хороскоп (26.11-2018)

Овен Не можете да се потпрете на колегите денеска, а имате многу обврски. Можно е да запознаете интересна личност која во вас ќе пробуди силни емоции. Наскоро ќе бидете во врска. Зголемете го внесот на витамини и течности. Бик Имате шанса малку да се...

Дневен хороскоп за 25. ноември 2018 година

ОВЕН Работа: Доколку денеска вашиот ден е работен, вие барате соработници. Немате премногу време да се оддалечувате на локации кои не ви се на дофат. Љубов: Семејството е заедно. Партнерот и вие денеска одлично соработувате. Здравје: Намалете го внесот на брза храна. БИК Работа:...

Дневен хороскоп за 23. ноември 2018 година

ОВЕН Работа: Подготвувате нов проект и потребна ви е концентрација затоа што креативноста не ви оди денеска. Љубов: Лесна прошетка, опуштена атмосфера без тензија. Брачните парови после долго време гледаат заедно во ѕвездите. Здравје: Внимавајте на кичмата. БИК Работа: Лов во „матно“. Нешто се...

Дневен хороскоп за 22 ноември

ОВЕН ЉУБОВ: Се наоѓате под притисок, морате да почитувате нечија волја или барања. Ве иритира однесувањето на партнерот. РАБОТА: Продолжената расправија илустрира ваша несигурност или немоќ да ја надминете моменталната ситуација. Важно е да извлечете добра поука. ЗДРАВЈЕ: Избегнувајте конфликтни ситуации. БИК ЉУБОВ: Во...

Луѓето родени во овие четири хороскопски знаци имаат најубав стил

Кога ќе погледнете некои луѓе, веднаш помислувате дека се родени со добар вкус. Секоја нивна дневна комбинација изгледа совршено, а нивните домови можат да красат насловни страници на разни магазини. Луѓето родени во следниве хороскопски знаци се најкреативни и имаат...

Дневен хороскоп за 21.11.2018

ОВЕН Пред вас е многу забрзан ден исполнет со многу обврски, движење, средби и комуникации. Сепак ништо од ова нема да ви биде тешко бидејќи сте добро расположени и полни со енергија. Одличен момент да го поправите односот со саканата...

Дневен хороскоп за 20. ноември 2018 година

ОВЕН Работа: Пробајте добро да размислите пред да донесете капитални одлуки. Парите очекувајте ги кон крајот на денот. Љубов: Во емотивниот живот морате да поставите реални темели. Здравје: Контраиндикации на лекарства. БИК Работа: Очекувате позајмица од некој близок пријател или од саканата личност. Љубов: Средба...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Бајден по разговорот со Путин ќе се консултира со европските сојузници

Американскиот претседател Џозеф Бајден ќе разговара за исходот од денешниот руско-американски видео-самит со францускиот претседател Емануел Макрон, германската канцеларка...
- Advertisement -spot_img