Category: Хороскоп

Најсебичните хороскопски знаци: Тие ништо не делат со другите

 • September 24, 2018
 • Коментари
Овие хороскопски знаци не се ни свесни дека се однесуваат на овој начин. Според нив, проблемот е во сите останати. Доколку сте дел од нив, време е да станете свесни за оваа ваша негативна особина. Прочитајте за кои знаци станува збор… Овен Кога ќе сфатат дека сакаат нешто, Овните само земаат. Тие се подготвени да […]

Девиците очајни, Биковите среќни Рибите ќе имаат успешен ден

 • September 21, 2018
 • Коментари
Овен Завршете ги важните работи, разговори и состаноци. Ќе бидете многу уверливи и успешно ќе се залагате за сопствените идеи. Храбро ќе влегувате во полемики, дури и кавги од кои ќе излегувате како победник. Ситуацијата во љубовта е нестабилна. Бик Не ви недостига прилика за забава, а позитивните настани на емотивен план ќе ве поттикнат […]

ВТОРНИК ЌЕ БИДЕ НАЈПОВОЛЕН ДЕН ЗА ЕДЕН ХОРОСКОПСКИ ЗНАК – Среќата е на негова страна

 • September 18, 2018
 • Коментари
Овен Работа Направете го сето она што е потребно да ја оправдате својата улога во деловната соработка. Покажете добра доза на одговорност. Љубов Саканото лице директно се обидува да влијае на вашата одлука и тоа не е лошо во долгорочна перспектива на односот. Здравје Хронични тешкотии. Бик Работа Понекогаш е тешко да се процени кој […]

Како Шкорпиите ја уништуваат својата среќа, а не се ни свесни за тоа?

 • September 15, 2018
 • Коментари
Шкорпиите се еден од најпаметните знаци во хороскопот. Тие се личности кои се одлични пријатели на кои можете секогаш да се потпрете, но понекогаш тие се лоши за себеси. Ова се некои од работите кои тие ги прават со што ја уништуваат својата среќа. Престроги се кон себеси Многу се строги кон себеси и се […]

Љубовен хороскоп за септември: Близнаците ги чекаат сериозни разговори, Водолиите непристојни предлози

 • September 4, 2018
 • Коментари
Што ќе ви се случува на поле љубов во септември? Што ќе ви донесат крајот на летото и почетокот на есента? Дали нова краткотрајна авантура или стабилизирање на односите со партнерот? Овен Ако сте во врска: Ќе уживате во забавни активности со саканата личност на почетокот на месецот. Можно е понатаму да има некои несогласувања […]

Дневен хороскоп за 31 август

 • August 30, 2018
 • Коментари
Овните пленат со насмевките, Биковите се колебливи, Лавовите ја губат доминантноста, Шкорпиите се обидуваат да се наметнат. Ова е хороскопот за 31 август. Овен Компатибилноста со колегите е одлична можност за подобрување на професионалните успеси. Можете да се потпрете на другите, но и да ги подобрите своите перформанси. Во љубовта, важно е да не се […]

СКОПЈАНЕЦ ЛАЖЕЛ ДЕКА Е ПОЛИЦАЕЦ: Украл слика од полицаец на Фејсбук, па се заканувал по луѓе дека ќе ги апси ако не му дадат пари!

 • August 14, 2018
 • Коментари
Во полициската станица „Бит Пазар“ полициски службеник од Скопје пријавил дека е злоупотребена негова фотографија преземена од социјалната мрежа Фејсбук. „Непознато лице ја презело неговата слика од социјална мрежа, на која бил во полициска униформа, и на истата социјална мрежа во негово име и со негова слика им се заканувал и им барал пари на […]

ДЕНЕСКА ВЕ ОЧЕКУВААТ ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ: Дневен хороскоп Сабота (28.07.2018)

 • July 28, 2018
 • Коментари
Овен Обрнете внимание на различните информации кои укажуваат на некое практично и корисно решение. Важно е да се зачува довербата во одредени соработници. Нема потреба да ја ограничувате вашата имагинација. Изненадете ја саканата личност со необични идеи и активна улога. Вие постапувате многу ентузијастички со цел да се допаднете. Добро се чувствувате. Бик Нечии одговори […]

Овие хороскопски знаци секогаш им даваат втора шанса на своите бивши

 • July 15, 2018
 • Коментари
Можеби ги излажавте своите најдобри пријатели дека го избришавте бројот од својот бивши дечко или девојка, но тоа е далеку од вистината. Ако сте претставник на некој од овие хороскопски знаци, вие давате втора шанса (а понекогаш и трета) на своите поранешни љубови. Рак и Риби Родените во овие знаци се многу чувствителни личности кои […]

Два хороскопски знаци кои ќе се збогатат во ЈУЛИ

 • June 27, 2018
 • Коментари
Овен Mесец јули ќе ви донесе многу изненадувања, но едno од нив ќе изгледа речиси неверојатно. Ги гледате оние игри каде што имате награди и никогаш не сте верувале дека ќе добиете нешто. Ќе поверувате, кога ќе ви се јават и ќе ви соопштат дека сте заработиле прилично пристојна сума, која ќе ви стигне за […]
Страница 12 од 13« Прво...«910111213 »