Category: Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Позитивен ден за Водолијата и љубовни средби за Лавот!

 • March 3, 2019
 • Коментари
Енергијата на Водолија и денеска е на врвот на својата моќ и не усмерува кон група луѓе, дружења, како со стари, познати и драги луѓе така и со нови и непознати. Сета таа комуникација ќе ви биде од корист како и вашата потреба да зборувате за актуелните случувања во вас, а вашите искуства подеднакво ќе […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Посебен ден за Овенот, интересно познанство го очекува Ракот!

 • March 2, 2019
 • Коментари
Овен Ова е поволен ден за вас и можете да очекувате позитивно разрешување на ситуацијата на работа. Доаѓа до интересно познанство со личност со која наскоро можете да почнете љубовна врска. Полни сте со енергија. Бик До крајот на денот ве очекува изненадување на полето на работата. Можно е некои работи да не одат како […]

Дневен хороскоп за 1 март

 • March 1, 2019
 • Коментари
Овен Не е претерано поволен период за вас. Не очекувајте важни професионални успеси. Пред вас се нови љубовни ситуации со личноста која ви се допаѓа веќе некое време. Проблеми со тахикардија. Бик Не е претерано поволен ден ако се занимавате со приватен бизнис. Бидете внимателни. Вознемирени сте и не ви е лесно да ги решите […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Биковите се тврдоглави, а Стрелците лесно заљубливи!

 • February 28, 2019
 • Коментари
Овен Нервозата која доаѓа од вашето професионално окружување влијае на вас личност. Ве очекува период во кој ќе размислувате за прекин на врската во која не сте задоволни. Внимавајте на нервите. Бик Можни се несогласувања со соработниците. Вие сте тврдоглави и не сакате први да пропуштите. Сакате да се забавувате и воопшто не размислувате на […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП

 • February 27, 2019
 • Коментари
Оваа среда ќе ја одбележи еден лесен и мирен ден, претпоследен ден од месец февруари. Небото за денеска не подготвило ништо ново.Ова е добар момент да се одморите и посветите на драгите лица и денот да го минете со нив. Секогаш е добар момент да се дружите со блиските. Ви посакуваме убав ден! Овен Работа […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП : Убава важна вест за еден знак!

 • February 26, 2019
 • Коментари
Овен (21.03 – 20.04) Интуицијата и имагинацијата комбинирани со здрав разум денес ќе ви овозможат постигнување на речиси секоја цел која ќе си ја поставите. Ако се занимавате со некои уметнички активности ќе имате огромни невообичаени идеи. Денес е ден за создавање ремек дела. Единствено би можеле да бидете збунети од каде да започнете и […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Овој понеделник носи лоши вести за овие хороскопски знаци!

 • February 25, 2019
 • Коментари
Овен Кај вас ќе се појави желба за наметнување во нешто за што не сте доволно способни. Морате да бидете обијективни спрема себе доколку сакате од моменталната ситуација да го извлечете максимумот. Бидејќи настојувате да докажете на околината нешто што не постои ќе запаѓате од грешка во грешка што ќе резултира со нарушени меѓучовечки односи. […]

Одличен ден за Лавот, позитивен ден и решавање важни работи за Шкорпијата: Дневен хороскоп

 • February 24, 2019
 • Коментари
Овен Неповолен ден за било какви правни или судски прашања. Ако сте слободни, ве очекува интересен ден за флерт. Личноста која неодамна се појави во вашиот живот сака нешто повеќе. Избегнувајте алкохол. Бик Финансиите не се најдобри и тоа ве депримира. Сакате да ви биде пријатно и затоа финансиите ви се многу важен дел. Вашата […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Проблеми во љубовта за неколку знаци!

 • February 23, 2019
 • Коментари
Овен Моментално сте посветени на некои семејни проблеми па немате доволно концентрација за работата. На полето на љубовта, најважно е да бидете искрени кон саканата личност. Можен е замор. Бик Имате многу позитивна енергија која планирате да ја насочите кон својата работа. Подготвени сте да ги прифатите сите обврски. Ви се допаѓа личност која не […]

Дневен хороскоп

 • February 22, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работа: Успешно ќе ги остварите своите планови и ќе бидете задоволни од исходот на случувањата во текот на денешниот ден. Љубов: Ви се допаѓа личност која делува ладно во комуникацијата со вас. Здравје: Нема проблеми. БИК Работа: Не ви треба сега промена на работното место. Она што го посакувате е стабилизација. Изморени сте од […]
Страница 13 од 26« Прво...10«1112131415 » 20...Последно »