Category: Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Големи предизвици го очекуваат Бикот, нова љубов за Лавот!

 • March 14, 2019
 • Коментари
Овен (21.03 – 20.04) Подготвени сте да ја менувате вашата деловна тактика со цел да остварите подобри резултати. Можно е да не сте и доволно посветени на саканата личност, таа ќе ви замери. Бик (21.04 – 21.05) Пред вас се големи предизвици на деловен план. Ќе ви биде потребна упорност. Приредете и некое убаво изненадување […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Пари за Лавот и многу љубов за Стрелецот!

 • March 13, 2019
 • Коментари
Овен (21.03 – 20.04) Голема моќ се крие зад вашата самодоверба. Затоа искористете ги околностите и блеснете со вашиот ентузијазам. Можно е да реагирате премногу бурно на некој коментар од близок пријател, што не е вообичаена реакција од ваша страна. Обидете се да се контролирате и да не кревате голема врева за ништо. Не ги […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Близнаците ги очекуваат драстични промени во љубовта!

 • March 12, 2019
 • Коментари
Овен Моментално ви се случуваат важни промени во вашето окружување на работа. Потребно е да бидете во тек. Можни се мали несогласувања на полето на љубовта. Зголемете го внесот на витамини. Бик Можете да очекувате ден без поголеми тензии и проблеми. Ако сте слободни, доаѓа познанство со личност која многу ве привлекува. Болки во долниот […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Неповолен ден за два хороскопски знаци!

 • March 11, 2019
 • Коментари
Овен Ќе бидете задоволни со резултатите кои ќе ги покажете на полето на работата во текот на денешниот ден. Можно е да немате доволно доверба во саканата личност. Грешките испливуваат на површина. Ви годи физичка активност. Бик Ќе ги надминете проблемите од минатото. Можете да очекувате поволен ден кога станува збор за работата. На полето […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Овој хороскопски знак ќе донесе нова одлука на љубовен план, а еве што ги очекува биковите

 • March 11, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работа: Напнатоста која ја чувствувате може да влијае негативно на случувањата во вашето работно опкружување. Многу работи нема да одат како што сте планирале. Љубов: Може да се надевате на нов состанок со личноста која ви се допаѓа, затоа што првиот пропадна. Здравје: Нервоза. БИК Работа: Не сте задоволни од околностите во кои се […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Девиците се плашат од љубовта, Вагите размислуваат за иднината.

 • March 8, 2019
 • Коментари
Овен Ве очекува поволен ден за да се позанимавате со важни одлуки и да најдете нови решенија. Можно е да сте подготвени за некои помали ризици, бидејќи така ќе дојдете до посакуваните промени. На вашата кожа и е потребна нега. Бик Одлично се поставувате во професионалната комуникација и во преговорите делувате многу убедливо. Не ве […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Близнаците започнуваат нова врска, Шкорпиите се максимално посветени на работата!

 • March 7, 2019
 • Коментари
Овен Поволен ден за одмор или некое патување каде ќе се одморите. Добро би било малку да заборавите на работата. Ако сте слободни, можно е да имате интересно ново познанство. Проблеми со синуси. Бик Засега сте задоволни од околностите на работа и се уште не сакате промени. Ве очекува можност да ја обновите комуникацијата со […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Позитивен ден за Водолијата и љубовни средби за Лавот!

 • March 3, 2019
 • Коментари
Енергијата на Водолија и денеска е на врвот на својата моќ и не усмерува кон група луѓе, дружења, како со стари, познати и драги луѓе така и со нови и непознати. Сета таа комуникација ќе ви биде од корист како и вашата потреба да зборувате за актуелните случувања во вас, а вашите искуства подеднакво ќе […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Посебен ден за Овенот, интересно познанство го очекува Ракот!

 • March 2, 2019
 • Коментари
Овен Ова е поволен ден за вас и можете да очекувате позитивно разрешување на ситуацијата на работа. Доаѓа до интересно познанство со личност со која наскоро можете да почнете љубовна врска. Полни сте со енергија. Бик До крајот на денот ве очекува изненадување на полето на работата. Можно е некои работи да не одат како […]

Дневен хороскоп за 1 март

 • March 1, 2019
 • Коментари
Овен Не е претерано поволен период за вас. Не очекувајте важни професионални успеси. Пред вас се нови љубовни ситуации со личноста која ви се допаѓа веќе некое време. Проблеми со тахикардија. Бик Не е претерано поволен ден ако се занимавате со приватен бизнис. Бидете внимателни. Вознемирени сте и не ви е лесно да ги решите […]
Страница 15 од 29« Прво...10«1314151617 » 20...Последно »