Category: Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП

 • January 31, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работa: Лесно доаѓате до нови шанси за заработка. Поволен ден за работа. Пред вас се позитивни можности. Љубов: Убаво се согласувате и крај партнерот имате се што ви е потребно. Здравје: Добро, стабилно здравје. БИК Работа: Имате шанса да се свртите кон нови работи. Пред вас се многу добри промени на ова поле. Љубов: […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП

 • January 30, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работa: Може да очекувате мал конфликт со работните соработници денеска. Можни се некои непријатни околности. Љубов: Се чувствувате осамено и потребни ви се промени на љубовно поле. Здравје: Чувајте ги бубрезите и посетете лекар поради контрола. БИК Работа: Имате многу обврски пред себе во текот на денешниот ден, па правилна организација ви е многу […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (29.01.2019) Биковите ги очекуваат одлични промени, Лавовите ќе запознаат нова личност!

 • January 29, 2019
 • Коментари
Овен Лесно доаѓате до нови можности за заработка. Поволен ден за работата. Пред вас се позитивни можности. Задоволни сте од ситуацијата која ја имате со саканата личност. Убаво се сложувате и имате се што ви е потребно. Здравјето е одлично. Бик Имате можност да се свртите кон нови работи. Пред вас се одлични промени на […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (28.01.2019) Близнаците и Јарците се навраќаат на личност од минатото, Шкорпиите ги очекува зголемен прилив на пари!

 • January 28, 2019
 • Коментари
Овен Можен е мал конфликт со колегите денеска. Ве очекуваат мали непријатности. Се чувствувате осамено и потребни ви се промени на полето на љубовта. Направете го тоа што е потребно за да си најдете среќа и самодоверба. Чувајте ги бубрезите. Бик Ве очекуваат многу обврски во текот на денешниот ден. Правилната организација ви е најважна. […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (27.01.2019) Вагите се полни со енергија, Шкорпиите немаат доверба!

 • January 27, 2019
 • Коментари
Овен Опуштени сте и пред вас е добар ден. Ништо нема да ве оптоварува. Пред вас е поволен ден за почеток на врска која би можела да трае подолго. Здравјето е добро. Бик Сега имате можност да промените некои важни работи во своето професионално окружување, треба само да ја искористите. Пред вас е поволен ден […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(26.01.2019):Љубовен напредок за Лавот и многу пари за Јарецот!

 • January 26, 2019
 • Коментари
ОВЕН Прашањата на срцето ќе ви станат јасни. Знаете што треба да превземете за да расчистите некоја ситуација или нешто да заборавите. Пријателството и љубовта ви се испреплетени, на некој му значите многу повеќе отколку што сакате да си признаете. Заработката ви се подобрува. Ќе бидете послини од порано, а многу луѓе ќе ги препознаат […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (25.01.2019): Во животот на Јарците се враќа важна личност, Шкорпиите ги очекува унапредување!

 • January 25, 2019
 • Коментари
Овен Можно е да не доаѓаат финансии онака како што ги очекувате. Тоа ви го менува концептот за работата. Саканата личност не е доволно отворена кон вас и тоа го забележувате. Подготвени сте јасно да ги расчистите работите. Внимавајте на слепото црево. Бик Ве очекува потпишување на важен договор. Подготвени сте за нови одлуки. Иако […]

Дневен хороскоп за четврток, 24. јануари 2019 година

 • January 24, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работa: Можно е очекуваните пари да не ви дошле тогаш кога сте се надевале, и тоа сосема ви ги менува работите. Љубов: Саканата личност не е доволно отворено кон вас, и вие тоа сте го приметиле. Здравје: Внимавајте на дебелото црево. БИК Работа: Потпишување на нов договор за вас би можел да биде од […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(23.01.2019): Овните губат трпение, Шкорпиите се подгтовени за нови почетоци!

 • January 23, 2019
 • Коментари
Овен Во текот на денешниот ден ќе ви недостасува трпение кога станува збор за работата и така ќе влегувате во конфликтни ситуации. Одлучувате да не бидете во врска во која сте незадоволни. Не сте подготвени да ги менувате работите. Покачен крвен притисок. Бик Пред вас е поволен ден во кој можете да остварите стабилност во […]

Дневен хороскоп (22.01.2019)

 • January 22, 2019
 • Коментари
ОВЕН Прашањата на срцето ќе ви станат јасни. Знаете што треба да превземете за да расчистите некоја ситуација или нешто да заборавите. Пријателството и љубовта ви се испреплетени, на некој му значите многу повеќе отколку што сакате да си признаете. Заработката ви се подобрува. Ќе бидете послини од порано, а многу луѓе ќе ги препознаат […]
Страница 23 од 33« Прво...1020«2122232425 » 30...Последно »