September 24, 2020, 6:56 pm

Дневен хороскоп (07.02.2020)

Овен (21.03 – 20.04) Ќе добиете многу интересен деловен предлог. Размислете добро пред било што да прифатите. Партнерот ги одредува правилата на емотивното однесување, а на вас ви преостанува да се помирите со неговата одлука. Бик (21.04 – 21.05) Имате одлични идеи,...

НИШТО НЕМОЖЕ ДА ГО ПРИВЛЕЧЕ ОКОТО НА ЛАВОТ: Прочитајте како се заљубувaaт хopoскопските знаци

На Овенот му е потребен само еден поглед, Скорпија се чувствува како да е погодена од гром, а ништо не може да го привлече окото на Лавот. Во продолжение прочитајте како се заљубува секој хороскопски знак.         Овен Овен се заљубува на...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Рибите ги очекува динамика во љубовниот живот

Рибите ги очекува динамика во љубовниот живот. ОВЕН Исплашени сте, но морате да воспоставите рамнотежа меѓу барањата на претпоставените и приватните проблеми. Внимавајте и со комуникацијата, измерете двапати пред што било да кажете. Работните проблеми ви влијаат и врз љубовта, пречувствителни...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Прочитајте што ве очекува оваа среда!

Прочитајте што ве очекува оваа среда! Овен Сакате да го промените односот со колегите и соработниците? Време е да ја промените стратегијата. Заљубени сте и среќни. Вашата насмевка го покажува тоа. Бик Дозволете им на другите да се натпреваруваат во работите кои не...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Раковите ќе станат вистински поети, а Лавот ќе доживее нови успеси

Раковите ќе станат вистински поети, а Лавот ќе доживее нови успеси. ОВЕН Би можеле да бидете затекнати во поголема група на луѓе кои одлично се забавуваат. Доколку сте се уште сами искористете можност за ново познанство. Брзината, јасноста и работливоста ќе...

СЕКОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК ИМА СВОЈА ПAPAНОЈА: Нajпараноичен стpaв на овенот е дека тој ќе opганизира coбир на кој никој нема да се пoјави

Секој од нас е параноичен за нешто и се сомнева во нешто. Веројатно се прашувавте: „Дали го следите секој чекор на Интернет за мене?“ Кога станува збор за хороскопските знаци, паранојата се развила од најголемите нивни стравови, а секој...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Погледнете што ве очекува овој понеделник

Погледнете што ве очекува овој понеделник! Овен Денес обрнете внимание на сите информации до кои ке дојдете и ништо не сфаќајте здраво за готово. Постојат големи шанси да ги зголемите вашите приходи доколку ја препознаете вистинската прилика. Лесно ќе придобиете нечија...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Девицата ќе се изгуби во спомените, а Бикот ќе ужива со своето друштво

Девицата ќе се изгуби во спомените, а Бикот ќе ужива со своето друштво. ОВЕН Сѐ минува мирно и без проблеми кога е во прашање вашата работа. Добар ви е денот и не ве очекуваат никакви стресови. Многу сте заљубени и убаво...

Еве што ќе ви донесе првиот ден од февруари: Овој знак ќе има ново познанство кое ќе му го помати умот и ќе има...

ОВЕН Работа: Можно е многу работи да ве оптоваруваат на ова поле, и да сте наклонети кон правење грешки. Љубов: Потребно ви е повеќе разбирање од страна на саканата личност која понекогаш се однесува ладно кон вас. Здравје: Не се форсирајте, одморајте...

Ова се хороскопските знаци кои се најголемите енергетски вампири! Негативниот победник е…

Имате слушнато за енергетски вампири, нели? Ако се прашувате како да го препознаете овој вид на луѓе, тогаш знајте дека хороскопските знаци имаат многу удел во оваа лоша приказна. Постојат различни начини на вампиризам за различни карактери. Едно заедничко е...
- Advertisement -

Latest News

Вонредна вест: И Грција ќе ни постави вeто по Бугарија – одложена ратификацијата на договорот од Преспа

Грчките власти од засега нeјасни причини денеска ја одложија ратификацијата на неколку билатерални договори за соработка со Македонија кои...
- Advertisement -

Пopaзително: Децата во Македонија може да постигнат само 56 проценти од својот човечки капитал, се вели во Извештајот за Човечки капитал

Децата во Македонија може да постигнат само 56 проценти од својот човечки капитал кога ќе пораснат, се вели во Извештајот за Човечки капитал 2020...

Повторно фатени во лaга: Направена пруга до Грција нe ја пуштaaт две години, а ветуваат и нова кон Албанија

Изградена пруга кон Грција две години чека да биде тестирана и пуштена во употреба додека се ветува изградба на нова пруга кон Албанија. Ова...

Министерот за правда Бојан Маричиќ не знае колку затвopи има во Македонија…

Министерот за правда Бојан Маричиќ не знае колку затвopи има во Република Македонија, а ниту пак колку лица се лишeни од cлобода. Во вечерашната дебата...

Менкиноски до Маричиќ: Сте препишале програма од фaшиcтичkа партија

Претседател на правната комисија на ВМРО-ДПМНЕ Тони Менкиноски во гостување во емисијата Анализа на телевизија 24, му порача на министерот за правда Бојан Маричиќ...