Category: Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Голема љубов за Бик и Девица!

 • February 13, 2019
 • Коментари
Овен Не е претерано поволен за вашето поле на работата. Потрудете се да на почнувате важни проекти денеска. Можно е да доаѓа до мали проблеми во комуникацијата со личноста која сакате да ја освоите. Внимавајте на штитната жлезда. Бик Ако можете, потрудете се да склопите партнерство со личноста која е родена во воден знак. Посветени […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Овните ќе бидат спонтани, Скорпиите – заштитнички настроени!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Овен За вас доаѓа можност за напредок и подобра заработка. Ако имате планови за брак, денеска е ден да ги разјасните сите детали околу тоа. Без проблеми на полето на здравјето. Бик Имате среќа при остварување на професионални контакти. Една личност која ќе ја запознаете денеска може многу да ви помогне во иднина. Ви се […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП:Мошне интересен ден за Биковите,флерт за Раковите

 • February 10, 2019
 • Коментари
ОВЕН Уживате во контактите со различни луѓе. Разновидноста денес ве поттикнува да размислувате. Денешните обврски ви се хаотични. Повеќе се грижите за другите отколку за себе. Денес имате поволен ден и за контакти со државните институции. Со малку труд се може да тргне на подобро и на емотивен план. Можно е задоволство. БИК Вие важите […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(9.02.2019): Убав ден за Девиците, Стрелците и Водолиите!

 • February 9, 2019
 • Коментари
Овен Генерално сте задоволни од ситуацијата на полето на работата и се надевате дека работите ќе останат такви. Сакате личноста со која сте во врска, искрено да ги покаже своите чувства, но како да имате кочница во однос на тоа прашање. Проблеми со коските. Бик Ова е ден во кој ќе дојде до нови професионални […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (8.02.2019) Лавовите почнуваат љубовна врска, Водолиите уживаат во флертот!

 • February 8, 2019
 • Коментари
Овен Поволен ден за решавање на административни и формални прашања. Можете да очекувате среќни околности. Моментално сте во кризна фаза со саканата личност. Можно е да ви пречи тоа што не минувате многу време заедно. Болки во нозете. Бик Можете да очекувате стабилност и постепен напредок. Тешко ги покажувате чувствата бидејќи сте разочарани од љубовта. […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (7.02.2019): Одличен ден за неколку хороскопски знаци!

 • February 7, 2019
 • Коментари
Овен Размислувате за зголемување на вашата материјална ситуација. Во текот на денот ќе ви се укаже прилика за наоѓање на нов извор на финасии, но вам нема да ви бидат потполно јасни условите кои ви се нудат. Побарајте совет од вашиот партнер. Бик Завршете ги важните работи, разговори и состаноци. Ќе бидете многу уверливи и […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(6.02.2019) Овните ќе имаат среќа, Биковите се сомничави кон колегите!

 • February 6, 2019
 • Коментари
Овен Овните ќе имаат среќа и ќе успеат да постигнат еден многу важен договор кој ќе влијае позитивно на нивната работа. Значаен ден за полето на љубовта. Поволна фаза за веридба или венчавка. Проблеми со вртоглавица. Бик Склони сте кон тоа да се сомневате во луѓето со кои соработувате. Работата и колегите ви носат немир. […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(5.02.2019):Љубовни проблеми и разочарувања за неколку знаци!

 • February 5, 2019
 • Коментари
Овен Можно е да успеете да испланирате некои нови договори. Во љубовта ве очекува стабилна ситуација со саканата личност. Задоволни сте. Бик Иако ве очекуваат важни работи, не се окупирајте со нив. Останете во убаво расположение.Отворено ги покажувате своите емоции и добивате позитивна реакција. Близнаци Можно е да имате поголем финансиски трошок денеска. Ве очекува […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(4.02.2019):Овните и Стрелците добиваат можност за нова работа, Биковите ги очекува одличен ден.

 • February 4, 2019
 • Коментари
Овен Денеска можно е да добиете можност за вработување ако сте во потрага по ново работно место. Пред вас е поволен ден за нови случувања. Можете да очекувате позитивен сплет на околности. Ве следат хронични проблеми. Бик Доаѓа подобрување на заработката. Овој ден ви носи многу среќа. Одличен ден за љубов за сите Бикови. Ако […]

Дневен хороскоп

 • February 3, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работa: Потрудете се обврските да ги завршите кога сте ветиле. Не е време да ги избегнувате своите работи. Љубов: Многу брзо ќе се оствари ново познанство со личност која ќе покаже дека искрено и значите. Здравје: Мал пад на енергија. БИК Работа: Вредно работите и важно ви е на ова поле да дојдете до […]
Страница 4 од 16« Прво...«23456 » 10...Последно »