Category: Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(5.02.2019):Љубовни проблеми и разочарувања за неколку знаци!

 • February 5, 2019
 • Коментари
Овен Можно е да успеете да испланирате некои нови договори. Во љубовта ве очекува стабилна ситуација со саканата личност. Задоволни сте. Бик Иако ве очекуваат важни работи, не се окупирајте со нив. Останете во убаво расположение.Отворено ги покажувате своите емоции и добивате позитивна реакција. Близнаци Можно е да имате поголем финансиски трошок денеска. Ве очекува […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(4.02.2019):Овните и Стрелците добиваат можност за нова работа, Биковите ги очекува одличен ден.

 • February 4, 2019
 • Коментари
Овен Денеска можно е да добиете можност за вработување ако сте во потрага по ново работно место. Пред вас е поволен ден за нови случувања. Можете да очекувате позитивен сплет на околности. Ве следат хронични проблеми. Бик Доаѓа подобрување на заработката. Овој ден ви носи многу среќа. Одличен ден за љубов за сите Бикови. Ако […]

Дневен хороскоп

 • February 3, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работa: Потрудете се обврските да ги завршите кога сте ветиле. Не е време да ги избегнувате своите работи. Љубов: Многу брзо ќе се оствари ново познанство со личност која ќе покаже дека искрено и значите. Здравје: Мал пад на енергија. БИК Работа: Вредно работите и важно ви е на ова поле да дојдете до […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП:Денеска е голем ден за Овенот, огромно задоволство ќе почувствува Јарецот!

 • February 2, 2019
 • Коментари
ОВЕН Овој ден ви носи голема ангажираност но и доста личности со кои ќе остварите интересни контакти. Можност за важна средба. Не успевате да договорите средба со личност која ви е привлечна, се останува само на комуникација и допишување. БИК Овој ден ви носи голема ангажираност и добра енергија која навистина ќе ви биде потребна. […]

Месечен хороскоп за февруари 2019-та година

 • February 1, 2019
 • Коментари
Февруари ќе биде одличен месец за повеќето хороскопски знаци. Дознајте што можете да очекувате според вашиот хороскопски знак. Овен Бидејќи ќе имате добри можности за заработка, овој февруари повеќе ќе се ангажирате на работното место. Поради ова можно е да прескокнете или да одложите некој планиран одмор. Интимните односи ќе бидат добри, а ако сè […]

Дневен хороскоп за петок, 1. февруари 2019 година

 • February 1, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работa: Работната ситуација е стабилна и задоволни сте од околностите во кои се наоѓате. Можете да очекувате добар ден. Љубов: Подготвени сте да бидете уште некое време сами, за да успеете да најдете личност за себе. Здравје: Ќе ви годи рекреација. БИК Работа: Денешниот ден ви е одличен на ова поле. Не би требало […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (31.01.2019) Убав ден за Раковите и Лавовите!

 • January 31, 2019
 • Коментари
Овен Потрудете се обврските да ги завршите онака како што сте ветиле. Не е време да ги избегнувате своите работи. Многу брзо ќе остварите ново познанство со личност која ќе покаже дека искрено и значите. Пад на енергијата. Бик Вредно работите и важно ви е да ги остварите своите желби и амбиции. Посветени сте максимално […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП

 • January 31, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работa: Лесно доаѓате до нови шанси за заработка. Поволен ден за работа. Пред вас се позитивни можности. Љубов: Убаво се согласувате и крај партнерот имате се што ви е потребно. Здравје: Добро, стабилно здравје. БИК Работа: Имате шанса да се свртите кон нови работи. Пред вас се многу добри промени на ова поле. Љубов: […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП

 • January 30, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работa: Може да очекувате мал конфликт со работните соработници денеска. Можни се некои непријатни околности. Љубов: Се чувствувате осамено и потребни ви се промени на љубовно поле. Здравје: Чувајте ги бубрезите и посетете лекар поради контрола. БИК Работа: Имате многу обврски пред себе во текот на денешниот ден, па правилна организација ви е многу […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (29.01.2019) Биковите ги очекуваат одлични промени, Лавовите ќе запознаат нова личност!

 • January 29, 2019
 • Коментари
Овен Лесно доаѓате до нови можности за заработка. Поволен ден за работата. Пред вас се позитивни можности. Задоволни сте од ситуацијата која ја имате со саканата личност. Убаво се сложувате и имате се што ви е потребно. Здравјето е одлично. Бик Имате можност да се свртите кон нови работи. Пред вас се одлични промени на […]
Страница 5 од 16« Прво...«34567 » 10...Последно »