Category: Хороскоп

20 ЖИВОТНИ ПРИНЦИПИ СПОРЕД КОИ СЕ ВОДИ СЕКОЈА ВАГА!

 • February 15, 2019
 • Коментари
Вагите не можат да функционираат во хаос и негативност. Во моментот кога ќе се најдат во такви околности, тогаш нивната енергија се пореметува. Најголемиот подарок што можете да им го дадете на Вагите е вашето време и љубов. Тие имаат мека и романтична душа и носат многу љубов и мир. Ако ги предизвикате, на површина […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Незгоден ден за неколку знаци!

 • February 15, 2019
 • Коментари
Овен (21.03-20.04) Можност за средба со личност која доаѓа од далеку. Контактите со странство се успешни и постои можност вашиот партнер или член од семејството конечно да донесе решение за заминување во странство. Во работата внесете што повеќе спортски дух и расположение. Во сериозните врски бидете помалку себични и прифатете ја понудата на партнерот за […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Убави вести денеска за Близнаците, напорен ден за Овенот!

 • February 14, 2019
 • Коментари
ОВЕН Работa: Под голем притисок сте на работа и можно е секој ден се повеќе да размислувате за тоа да дадете отказ. Љубов: Очекувате поддршка од саканата особа. Сепак, таа во моментов нема слух за вашите проблеми, затоа што е оптоварена со свои. Здравје: Болки во зглобовите. БИК Работа: Не сте доволно концентрирани на работата […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Голема љубов за Бик и Девица!

 • February 13, 2019
 • Коментари
Овен Не е претерано поволен за вашето поле на работата. Потрудете се да на почнувате важни проекти денеска. Можно е да доаѓа до мали проблеми во комуникацијата со личноста која сакате да ја освоите. Внимавајте на штитната жлезда. Бик Ако можете, потрудете се да склопите партнерство со личноста која е родена во воден знак. Посветени […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Овните ќе бидат спонтани, Скорпиите – заштитнички настроени!

 • February 11, 2019
 • Коментари
Овен За вас доаѓа можност за напредок и подобра заработка. Ако имате планови за брак, денеска е ден да ги разјасните сите детали околу тоа. Без проблеми на полето на здравјето. Бик Имате среќа при остварување на професионални контакти. Една личност која ќе ја запознаете денеска може многу да ви помогне во иднина. Ви се […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП:Мошне интересен ден за Биковите,флерт за Раковите

 • February 10, 2019
 • Коментари
ОВЕН Уживате во контактите со различни луѓе. Разновидноста денес ве поттикнува да размислувате. Денешните обврски ви се хаотични. Повеќе се грижите за другите отколку за себе. Денес имате поволен ден и за контакти со државните институции. Со малку труд се може да тргне на подобро и на емотивен план. Можно е задоволство. БИК Вие важите […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(9.02.2019): Убав ден за Девиците, Стрелците и Водолиите!

 • February 9, 2019
 • Коментари
Овен Генерално сте задоволни од ситуацијата на полето на работата и се надевате дека работите ќе останат такви. Сакате личноста со која сте во врска, искрено да ги покаже своите чувства, но како да имате кочница во однос на тоа прашање. Проблеми со коските. Бик Ова е ден во кој ќе дојде до нови професионални […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (8.02.2019) Лавовите почнуваат љубовна врска, Водолиите уживаат во флертот!

 • February 8, 2019
 • Коментари
Овен Поволен ден за решавање на административни и формални прашања. Можете да очекувате среќни околности. Моментално сте во кризна фаза со саканата личност. Можно е да ви пречи тоа што не минувате многу време заедно. Болки во нозете. Бик Можете да очекувате стабилност и постепен напредок. Тешко ги покажувате чувствата бидејќи сте разочарани од љубовта. […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (7.02.2019): Одличен ден за неколку хороскопски знаци!

 • February 7, 2019
 • Коментари
Овен Размислувате за зголемување на вашата материјална ситуација. Во текот на денот ќе ви се укаже прилика за наоѓање на нов извор на финасии, но вам нема да ви бидат потполно јасни условите кои ви се нудат. Побарајте совет од вашиот партнер. Бик Завршете ги важните работи, разговори и состаноци. Ќе бидете многу уверливи и […]

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(6.02.2019) Овните ќе имаат среќа, Биковите се сомничави кон колегите!

 • February 6, 2019
 • Коментари
Овен Овните ќе имаат среќа и ќе успеат да постигнат еден многу важен договор кој ќе влијае позитивно на нивната работа. Значаен ден за полето на љубовта. Поволна фаза за веридба или венчавка. Проблеми со вртоглавица. Бик Склони сте кон тоа да се сомневате во луѓето со кои соработувате. Работата и колегите ви носат немир. […]
Страница 50 од 61« Прво...203040«4849505152 » 60...Последно »