ДНЕВЕН ХОРОСКОП (7.02.2019): Одличен ден за неколку хороскопски знаци!

Овен Размислувате за зголемување на вашата материјална ситуација. Во текот на денот ќе ви се укаже прилика за наоѓање на нов извор на финасии, но вам нема да ви бидат потполно јасни условите кои ви се нудат. Побарајте совет од...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(6.02.2019) Овните ќе имаат среќа, Биковите се сомничави кон колегите!

Овен Овните ќе имаат среќа и ќе успеат да постигнат еден многу важен договор кој ќе влијае позитивно на нивната работа. Значаен ден за полето на љубовта. Поволна фаза за веридба или венчавка. Проблеми со вртоглавица. Бик Склони сте кон тоа да се сомневате...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(5.02.2019):Љубовни проблеми и разочарувања за неколку знаци!

Овен Можно е да успеете да испланирате некои нови договори. Во љубовта ве очекува стабилна ситуација со саканата личност. Задоволни сте. Бик Иако ве очекуваат важни работи, не се окупирајте со нив. Останете во убаво расположение.Отворено ги покажувате своите емоции и добивате...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП(4.02.2019):Овните и Стрелците добиваат можност за нова работа, Биковите ги очекува одличен ден.

Овен Денеска можно е да добиете можност за вработување ако сте во потрага по ново работно место. Пред вас е поволен ден за нови случувања. Можете да очекувате позитивен сплет на околности. Ве следат хронични проблеми. Бик Доаѓа подобрување на заработката. Овој ден ви...

Дневен хороскоп

ОВЕН Работa: Потрудете се обврските да ги завршите кога сте ветиле. Не е време да ги избегнувате своите работи. Љубов: Многу брзо ќе се оствари ново познанство со личност која ќе покаже дека искрено и значите. Здравје: Мал пад на енергија. БИК Работа: Вредно...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП:Денеска е голем ден за Овенот, огромно задоволство ќе почувствува Јарецот!

ОВЕН Овој ден ви носи голема ангажираност но и доста личности со кои ќе остварите интересни контакти. Можност за важна средба. Не успевате да договорите средба со личност која ви е привлечна, се останува само на комуникација и допишување. БИК Овој ден...

Месечен хороскоп за февруари 2019-та година

Февруари ќе биде одличен месец за повеќето хороскопски знаци. Дознајте што можете да очекувате според вашиот хороскопски знак. Овен Бидејќи ќе имате добри можности за заработка, овој февруари повеќе ќе се ангажирате на работното место. Поради ова можно е да прескокнете...

Дневен хороскоп за петок, 1. февруари 2019 година

ОВЕН Работa: Работната ситуација е стабилна и задоволни сте од околностите во кои се наоѓате. Можете да очекувате добар ден. Љубов: Подготвени сте да бидете уште некое време сами, за да успеете да најдете личност за себе. Здравје: Ќе ви годи рекреација. БИК Работа:...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП (31.01.2019) Убав ден за Раковите и Лавовите!

Овен Потрудете се обврските да ги завршите онака како што сте ветиле. Не е време да ги избегнувате своите работи. Многу брзо ќе остварите ново познанство со личност која ќе покаже дека искрено и значите. Пад на енергијата. Бик Вредно работите и важно ви...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП

ОВЕН Работa: Лесно доаѓате до нови шанси за заработка. Поволен ден за работа. Пред вас се позитивни можности. Љубов: Убаво се согласувате и крај партнерот имате се што ви е потребно. Здравје: Добро, стабилно здравје. БИК Работа: Имате шанса да се свртите кон нови...
- Advertisement -

Latest News

Мицкоски до Заев: Не може да зборувате за иднината, а не го вадите од уста Никола Груевски

СДСМ живее во паралелен свет каде што единствено нешто што ги интересира е Никола Груевски, а не реалноста...
- Advertisement -

Мицкоски: Згрозен сум што понудата на власта се сведе на аудио разговори

„Јас навистина сум вчудоневиден како вака господинот Зоран Заев со леснотија го кажува ова. Бидејќи јас би ја лоцирал одговорноста, секогаш за да дојдеме...

Мицкоски: Не сме исти со СДСМ колку и да се трудат да стават знак на равенство

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на вечерашната дебата со лидерот на СДСМ, Зоран Заев на Македонската телевизија кажа дека во политиката не се сите...

Ахмети: Заев има проблем со пиењето, после 2 ракии збори друго, на само сака да коалицираме

Али Ахмети во интервју за албанска телевизија Syri Tv ги коментираше политичките состојби во Македонија. Toj коментирајќи ја изјавата на Заев дека ДУИ...

И слоганот го укpадоа: СДСМ настапува со стар слоган на ВМРО-ДПМНЕ од изборите 2009, заедно можеме повеќе

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, на вечерашната дебата со лидерот на СДСМ, Зоран Заев, на Македонската телевизија кажа дека СДСМ настапува со стар слоган...