December 8, 2021, 11:28 pm

Cooбpaќajкa нa пaтoт Штип-Делчево вo близинa нa Koчани – cooбpaќajoт вo пpeкин

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Поради сообраќајна незгода во прекин е сообраќајот на магистралниот пат Штип-Делчево, во близина на Кочани.

Како што информираат од АМСМ сообраќајот е во прекин од 14:05 часот и е пренасочен преку Кочани.

Повеќе детали се очекуваат во текот на денот.

Latest News

Маричиќ: „Дивo Насеље“, „Moнструм“, „Алфа“ и „Малиот Алмир“ се предметите за кои се договорија Заeв и Гаши

„Диво Насеље“, „Монструм“, „Алфа“ (за убиството на полицаец од единицата „Алфа“ кај ПМФ во Скопје) и „Малиот Алмир“ се...

More Articles Like This