December 9, 2021, 11:57 am

(Eкcплицитно видео) Ова ли е тоа најдобpoто за мојата општина: „Шмpкa“ пpaшкаста материја од постер на CДCM

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Шokaнтно видео се шири вирално по социјалните мрежи од интоксикација.

На видеото се гледа како граѓанин шмрка прашкаста материја од постер на кандидатот за градоначалник на СДСМ во Шуто Оризари.

Во позадина се слуша песна која алудира на интоксикација со кокаин.

Latest News

Двајца велосипедисти прегазени во Тетово, возачот на автомобилот тешко повреден

На 08.12.2021 во 23.30 часот во СВР Тетово било пријавено дека на кружниот тек од бул.„Видое Смилески Бато“ со...

More Articles Like This