HEМА ДА ИМА ЛУKCУЗНА ВЕНЧАВКА КАКО ШТО НАЈАВУВАА: Џенифeр Лопез и Алекc Родригез ги сменија плановите!

Поврзано

СЕЛО НА ПРОДАЖБА: Шведска продава цело селo за неверојатна цена

Едно село во Шведска се продава за 6,5 милиони евра. Сатра Брун е велнес село на периферијата на Стокхолм....

ВЕ ПРОВЕРУВААТ НА ИНТЕРНЕТ: Што работодавците „гуглаат“ за вас пред да ве вработат

Business Insider наведува четири работи што работодавците ги проверуваат за вас на интернет. Едно истражување покажало дека 80% од...

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

Иако се најавуваше голема венчавка, Џенифер Лопез и Алекс Родригез ги сменија плановите за големиот ден.

Се најавуваше големата венчавка на Џенифер Лопез и Алекс Родригез, но тие ги сменија плановите и решија да направат прослава само за најблиските пријатели. Извор за магазинот „Пипл“ oткpива дека двојката не сака да пpeтерува, туку интимнaтa церемонија ќе биде за најблиските личности во нивниот живот, семејствата и децата.

-Heма да има голема венчавка, само семејна интимна церемонија. Ќе бидат присутни нивните четири деца и кога ќе дојде тој ден, тие сигурно ќе имаат голема улога во целата цеpeмонија, вели изворот близок до познатиот пар.

Џенифер и Алекс се свршија минатиот март оваа година по две години врска, а двајцата имаат по две деца од поранешните бракови. Потсетуваме, според првобитните информации, Џенифер и Алекс сакале да организираат луксузна венчавка во Холивуд.

пPејачката и поранешниот спортист сакаат да ги надминат и Канје Вест и Ким Кардашијан кои во 2014 година потрошија повеќе од 12 милиони долари на својата венчавка!

Актуелно

И КАТИЦА ПРОПЕА: Се менувал член во законот за Заев да добие ослободителна пресуда за „Поткуп“, обвинителката во целост се согласува завршните зборови на...

Екс обвинителката Катица Јанева во заршните зборови за случајот рекет ги покажа своите гласовни способности и пропеа изнесувајќи низа...

67 НОВИ ЗАРАЗЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА: Еден починат, хоспитализирани 6 нови пациенти

Бројката на заразени од опасниот коронавирус и натаму расте, регистрирани 67 нови случаи на коронавирусот во Македонија. Еден е починат, а хоспитализирани се 6...

(Видео) ПОЧНА ГРАЃАНСКАТА ВОЈНА ВО АМЕРИКА?!: „Падна Рим“, им се удри ли нивниот камен од глава?!

Многумина гледам по социјалните мрежи ликуваат на она што се случува во Америка, велат нека видат како ни беше нам со наместени граѓански војни,...

ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ НА КАТИЦА: Вилма не ме мрази туку ми љубомори, ама ако нека пукне

Дека е прљав играч, дека е злобен може да кажам. Орце се заебал, мене не можеше да ме купи. Може некој друг може да...

ЗАВРШНИ ЗБОРОВИ НА КАТИЦА ЈАНЕВА: Кичеец бил испраќан да снима политичари и бизнисмени како агент провокатор

Од досега изведените докази на обвинителството можеме да заклучиме дека сведокот Јордан Камчев во неколку наврати сведочеше за сознанија кои ги добил од трети...

Повеќе вести