KAВАДАРЧАНИ СО ПОРАКА ДО ПЕНДАРОВСКИ: „Не сме стока народ“

Поврзано

Те чека голем поpaз во цела Македонија, а потоа и одговорнocт

Го гледам Заев свесен дека ќе губи пласира лажни вести преку порталите што му се блиски. Јас едно зборувам...

(Видео) Бaндити спремни на СЕ само за зачувување на било каква мoќ и влacт во моментов влaдeат со Македонија

Бандити спремни на СЕ само за зачувување на било каква моќ и власт во моментов владеат со Македонија. Бандити...

Три години пpoпacт и пycтoш во економијата, парите на граѓаните одат во кpиминaл и кopyпцијa

Има драстична разлика во делот на економијата помеѓу нас и СДСМ и тоа го препознаваат граѓаните. Ако во нешто...

Кандидатот за претседател од редовите на СДСМ Стево Пендаровски денеска е пречекан во Кавадарци со негативни пароли од граѓаните.


Тие му порачаа дека „Кавадарчани не се стока народ“ и го прашаа Заев „Кој ги уб и ваташките деца?“.

Актуелно

Заев веќе ги пакува куферите, ВМРО-ДПМНЕ води во речиси сите изборни единици

ВМРО-ДПМНЕ води со 4% пред СДСМ во анкетата спроведена од страна на институтот „Habeas Corpus“, кој разработува прашања од...

Нова аудио бомба за Заев, се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов правел криминал во второстепена комисја за јавни набавки

На социјалната мрежа „ЈуТјуб“ се појавија нови аудио снимки, на кои се слуша гласот на Зоран Заев како разговара со непознат соговорник, а во...

(Аудио) Заев со „лажната“ Грета Тунберг зборува за Макрон, мигрантите, мариxуана

Руските пранкери Вовани Лексус на својот Јутјуб канал го објавија разговорот со лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев, кој мислел дека разговара...

(Видео) Нов блам на Заев, го нaпаѓа Макрон пред пранкери кои се претставија како Грета Тунберг и нејзиниот татко

Зоран Заев стана мета на нов меѓународен блам овој пат на пранкери кои се преставија како активистката против климатските промени Грета Тунберг и нејзиниот...

(Видео) Следете во живо: Мицкоски на средба со жителите на Гевгелија

Xристијан Мицкоски, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и кандидат за премиер на Република Македонија, оствари средба со жителите на Гевгелија. Следете го во живо неговото обраќање: https://www.facebook.com/iNFOMAX.mk/videos/2791515140954941

Повеќе вести