October 20, 2021, 8:51 pm

Kaменувано полициско возило во Арачиново

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во с.Арачиново вчера во 22.55 часот додека полициски службеници вршеле обиколка со службено возило „шкода јети“, едно лице со камен го оштетило возилото.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Митовски: Oбвинитeлcтвoтo ги бapa cвиpкaчитe кoи oбjaвиja зa пpeдизбopниoт пoтkyп oд Bлaдaтa

Во вечерашната емисија на ТВ Сонце гостуваше уредникот на Инфомакс Александар Митовски кој истакна дека Обвинителството ги бара...

More Articles Like This