KATEРИНА ИВАНОВА:Манекенката е во топ форма,но мртва гладна!

  • December 26, 2018

Манекенката периодов паузира на професионален план и е посветена на мајчинството и малиот Вања.
Катарина Ивановска е една од најактивните познати дами на социјалните мрежи и задолжително со фановите споделува интересни моменти од нејзиното секојдевие.

Па така, вчера на пример благодарение на „стори“ приказните дознавме што сака за Божиќ, имавме прилика да видиме како изгледа нејзиното понеделничко вечерно излегување, а денес не почести со утринска фотка од теретана преку која што покажа дека е во топ форма, но потенцираше оти е мртва гладна.

Инаку, Ивановска периодов паузира на професионален план и е посветена на мајчинството и малиот Вања.
Извор:убавинаиздравје.мк

Претходно «
Следно »