KOHEЧНО ЗАПОЧНА СУДЕЊЕТО ЗА „РЕКЕТ“: На влегувањето во судницата на Боки му се слоши

  • December 3, 2019

Започна судењето за најголемата рекет афера во Македонија па и пошироко на овие простори. По задоцнување од скоро еден час се појави и Бојан Јовановски-Боки 13 во видно лошо физичка исцрпеност, па рочиштето започна.

Според информациите на уредникот на Инфомакс, кој го следи рочиштето за рекет на Боки 13 двапати му се слошило и тоа кога влегувал во судницата и еднаш кај Вилма на биро.

Сепак судењето започна…

Со нови информации наскоро

Превземањето на фотографиите кои се сопственост на редакцијата на Инфомакс, без согласност, значи дека сте согласни да платите 90.000 денари фактура за една фотографија.

Претходно «
Следно »