October 27, 2021, 3:41 am

Kpивичнa за 31 годишник, се caмозaдоволyвaл на јавно место во Делчево

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

ОВР Делчево поднесе кривична пријава против Е.И.(31) од Македонска Каменица поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „задоволување полови страсти пред друг“.

На 14.08.2021 на кракот на ул.„Светозар Марковиќ” во Делчево вршел полово дејствие на јавно место, додека покрај него поминувале две жени.

Latest News

(Видео) Пентагон алapмира: ИСИС-К е потполно способна да ги нaпaднe САД во рок од 6-12 месеци

ИСИС-К и Ал Каеда би можеле да имаат способност да нападнат американски цели за „6-12 месеци“ - изјави Колин...

More Articles Like This