January 26, 2021, 10:52 pm

Mи се 3гaди, kaтacтрофа: Цеца доjде на судење со Карлеуша па ја коментираше пеачката

Поврзано

Тоа не е kомпромис, туку кaпитулација: Србија и е понудено да kaпитулира, за потоа да може да се нарече компромис

Предлогот на Србија да се најде компромис со Косово со прифаќање, или размена на територии или признавање на независноста...

Финансиска помош за сите полнолетни граѓани на Србија, дополнителна помош за пензионерите

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, изјави дека е донесена одлука сите возрасни граѓани на Србија да добијат по 30...

Албанија под вода: Поплави во повеќе региони во земјта, започна eвакуација на населението

По поројните дождови во изминатите денови, кои предизвикаа поплави во повеќе делови на Албанија, шефот на државата Илир Мета...
- Advertisement -

Еве што и препорача на другата страна
Вчера беше закажано уште едно судење на Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша.

Цеца се појави околу 13 часот во палатата на правдата и кратко ја прокоментира другата страна.

– Ми се згади. Само јас се појавувам, другата страна не се појавува, катастрофа- изјави Цеца пред да влезе во суд.

Latest News

Oд утре почнува етапната исплата на јануарските пензии

Oд утре почнува етапната исплата на јануарските пензии со цел да се овозможи поголема заштита на пензионерите во услови...

More Articles Like This