MAPAДОHA ИМА 2 CEФА И НИКОЈ НЕ МОЖЕ ДА ГИ ОТВОРИ

Поврзано

Дpckи, безобpaзни и нacилни мажи не ни требаат: Снеже Велков со моќен статус кој треба да го прочита секоја жена

Моќен статус на Снеже Велков кој треба да го прочита секоја жена! Снеже не ретко знае, својата моментална инспирација, понесена...

Роди близнаци на 64-годишна возраст: Bpxoвниот суд пpecуди да ѝ се одземат бидејќи таа не може да се грижи за нив

Сметаат дека „не е во можност да се грижи за нив“ Шпанскиот Врховен суд наведува дека одлуката се заснова на...

Уредете го сами сопствениот двор или градина

Недела, сонце, пријатна температура нетипична за овој период од годината. Доколку имате сопствен двор, доколку уживате во декорирање и...
- Advertisement -

Диего Марадона своевремено живееше седум години во Дубаи и во собата имаше два заклучени сефа на кои не може никој да им пристапи.

Неговиот имот Марадона во моментот на неговата смртт вредеше 75 милиони долари, a својот дел од колачот ќе си го бараат дури 11 деца.

По претресот во домот во Дубаи се откриени два заклучени сефа и тоа подигна голема прашина во Аргентина. На големо се шпекулира за тоа што се наоѓа во нив, посебно што куќата во Емиратите била негова, слободно може да се каже тајно место.

– Никој не знае всушност што има во нив-пренесува шпанскиот”AС”.

Извор близок на фудбалерот имаше што да прокомрнтира на оваа тема.

– Тие се работи кои Марадона ги чуваше и само Марадона знае што чуваше. Таму може да има саати, долари или ништо. Ги остави сефовите и не ги отвораше повеќе од две години-наведува изворот.

Latest News

Фрчкоски нема да биде амбасадор во САД, не може да добие бeзбедносен сeртификат?

Пратеникот Антонио Милошоски на Фејбук објавува дека Љубомир Фрчкоски нема да замине амбасадор во САД и оти за ова...

More Articles Like This