OCЛОБОДЕТЕ СЕ ОД ВИШОKOТ МACНОТИИ: Мaгичeн напитик од само четири состојки

  • September 11, 2019
  • Коментари

Овие едноставни состојки можете да ги набавите брзо и лесно, но и да подготвите убав напиток со кој ќе се ослободите од вишоkoт мacнотии и килограми.

Потребни состојки:

1 лимон

1 краставица

1 лажица рендан ѓумбир

малку магдонос

Начин на подготовка:

Сите состојки ставете ги во блендер и додадете ½ чаша вода. Пијте чаша вода по будењето и пред спиење. За мошне брзо време ќе забележите колку одлично влијание има на вашето тело и здравје.

Претходно «
Следно »