Архива на ознаки автомобил

ГО ФАТИ СОПРУГОТ СО ЉУБОВНИЦАТА: Му скокна на хаубата од автомобилот…..

  • July 30, 2018
  • Коментари
Бесна жена која го фатила мажот во неверство, снимена е како со него и неговата љубовница се пресметува среде бел ден во Кина.На шокантната снимка која ја снимил случаен минувач се гледа жена која седи на хауба од автомобилот во движење, додека внатре се наоѓаат нејзиниот сопруг и љубовницата. Погледнете . . .

ДОЗНАЛА ДЕКА СОПРУГОТ ЈА ИЗНЕВЕРУВА: Му вратила на оригинален начин

  • April 27, 2018
  • Коментари
До мојот сакан сопруг, Пред да се вратиш од далечниот пат, сакам да те известам за една малечка незгода што ми се случи со пик-апот кога паркирав на патчето пред гаражата. За среќа не беше многу лошо и не сум повредена, па не грижи се за мене. Си доаѓав дома од Волмарт и кога завртив […]

ХИТ ОГЛАС: Снаа продава свекрва

  • March 16, 2018
  • Коментари
На еден форум неодамна се појави оглас кој стана хит во регионот. Неименувано женско лице, кое од разбирливи прилини не го открива својот идентитет, објавува дека подарува, ни помалку ни повеќе туку – свекрва. На еден форум неодамна се појави оглас кој стана хит во регионот. Неименувано женско лице, кое од разбирливи прилини не го […]

Volvo XC40 е европски автомобил на 2018 година

  • March 6, 2018
  • Коментари
Денот пред почетокот на салонот на автомобилите во Женева е резервиран за европскиот автомобил на годината. Со значителна предност пред останатите финалисти, Volvo XC40 ја освои титулата европски автомобил на 2018 година. Нему жирито составено од 60 новинари од 23 европски земји му додели 325 бода, за 83 повеќе од второпласираната Сеад Ибица. Третото место го […]

ЦЕЛ БАЛКАН СЕ СМЕЕ: Вака се „шлепа“ автомобил во Босна

  • February 24, 2018
  • Коментари
Дека Босанците се уникатни сме се увериле и досега, но ова мора да го погледнете: