November 30, 2021, 9:46 pm

аплауз

(Видео) Никогаш не сте виделе вакво паркирање: На скала од 1 до 100, ова е 101

Можеме да кажеме дека капетанот на овој полициски брод знае што прави. Прецизното паркирање и вештините ги остави колегите без зборови, потоа настанот беше проследен со заслужен аплауз. Браво за храброста воопшто да пробате вакво нешто! Видеото можете да го погледнете...
- Advertisement -spot_img

Latest News

(Видео) Нов гаф на Бајден, никако да го погоди името на новиот сој на коронавирусот

Американскиот претседател Џо Бајден на заедничката прес-конференција со советникот за здравство во Белата куќа, Др. Ентони Фаучи, повторно изненади,...
- Advertisement -spot_img