November 30, 2021, 11:30 pm

Бензинска пумпа

(Видео) Бeзбeдносни камери снимиjа кaтаcтрoфа: Автoмобил во кои биле и две деца, со голема брзина удpи во бeнзинcка пумпa и се зaпaли

Безбедносните камери снимија страшна несреќа во Калифорнија. Страшна несреќа е забележана неодамна во Калифорнија. Жената која возела е осомничена дека возела во алкохолизирана состојба изгубила контрола над автото и удрила во бензинска пумпа. Силата на ударот го фрли возилото во...

Си ја заборавиле ќерката по пат: Турско семeјство по гpeшка ја оставило ќерката на бензинска пумпа при враќањето од одмор

Турско семејство кое се враќаше во Европа од одмор од татковината, ја заборави својата 14-годишна ќерка на бензинската пумпа. Исчезнувањето на детето го забележале дури во Лапово, па ја алармирале локалната полиција, која ги известила нивните колеги од Ниш, па...

Огpaбена бензинската на Бит Пазар

На 10.01.2021 во 04:28 часот во СВР Скопје, И.И.(32) пријавил дека на  бензинска пумпа на подрачје на Бит Пазар, две лица со закана одзеле пари од вработените. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Четворица нaпаднале вработен на бензинска пумпа

На 04.01.2021 во СВР Скопје, Ж.С.(55) од Скопје пријавил дека на 03.01.2021 во 21.00 часот на неговото работно место на бензинска станица на ул.„Перо Наков“ бил физички нападнат од К.З, К.Н, Б.А и М.Ш. По документирање на случајот, против нив...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Груби: Што и да ми каже Али Ахмети, јас тоа го правам

Артан Груби, првиот вицепремиер, во вечерашното гостување во Алсат, зборувајќи за кадровските прашања и министерствата што ќе ги преземе...
- Advertisement -spot_img