September 24, 2021, 6:29 pm

Билјанини извори

Охpиѓaнeц yaпceн зaтoa штo иcкpшил нaплaтнa кyќapкa нa ЈП „Билjaнини извopи“

Вчера вечерта, жител на Охрид бил уапсен затоа што агресивно се однесувал кон вработени во ЈП „Билјанини извори“ и ја оштетил наплатната куќарка и инвентарот. „На 20.07.2021 околу 19.00 часот на бул.„Македонски просветители“ во Охрид, полициски службеници од СВР Охрид...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Oд утре нови pecтрикции во Црна Гора

За влез во трговски центар, во гостителски објек, но и во мега и хипермаркети во Црна Гора ќе биде...
- Advertisement -spot_img