Боркица Груевска

Hикoлa и Бopкицa Гpyeвcки еkckлyзивнo зa “Инфoмaкc”: Heкои пoлитичapи се yштe ни ce плaшaт oд ceнkaтa

Одгласите по последната аудио снимка од разговор за време на ручек во струмички хотелски ресторан помеѓу Зоран Заев и Александар Верушевски, се уште не стивнуваат. Од овој кафански разговор, произлегоа многу шпекулации, озборувања и дискусии. Инфомакс ја пронајде снимката на...
- Advertisement -

Latest News

Што ќе прават лицата коишто примиле прва доза, власта вели потрошени се сите вакцини „Астра Зенека“?

Професорот на Технички факултет во Битола, Дејан Трајковски на својот Фејсбук профил искоментира откако излезе информација дека кај нас...
- Advertisement -