December 6, 2021, 6:25 am

валбона

Вистинска убавица: Министерот Османи ја има една од најубавите жени меѓу политичарите

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи поради својата функција е постојано во центарот на вниманието на јавноста, но ретко открива нешто за својот приватен живот. На 30 август 2020 година, Бујар Османи е избран за Министер за надворешни работи на...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Огромен астероид ќе влезе во орбитата на Земјата следната сабота

Огромен потенцијално опасен астероид, поголем од Ајфеловата кула, ќе влезе во орбитата на Земјата на 11 декември, објави американската...
- Advertisement -spot_img