December 5, 2021, 8:55 am

вила

Премиерот 3aeB на средба со генералната секретарка на Советот на Европа Пејчиновиќ Буриќ Во Охрид: KoHфликтите во регионот се минато, соработката е нашата сегашност...

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев на маргините на Преспа форум дијалог ја прими генералната секретарка на Советот на Европа, Марија Пејчиновиќ Буриќ. Премиерот Заев изрази благодарност до генералната секретарка на Советот на Европа Пејчиновиќ Буриќ за...

ЦЕЦА ЈА ПОКАЖА ЛУKCУЗНАТА ВИЛА НА КИПАР

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ отпатува на Кипар каде има сопствена луксузна вила со базен. Имено, Цеца сподели видео на Instagram во кое покажа како ужива покрај базен. Патем, како што беше напишано, Цеца ја реновираше луксузната вила, бидејќи тие не престојуваат...

Кој е Коки Поки, и како изгледа новата pekeтapcka шема во СДСМ?

Еве кажете ми, како може луксузна вила во резиденцијалниот дел на Водно, на површина од 1.658 квадратни метри, со сопствен базен, претходно користена како резиденција на шведската амбасада во Македонија, проценета од банка на 1.4 милиони евра, да се...

Вилата на сопственикот на Канал 77 полеана со нафта

Очигледно насилно отворена влезна врата и полеана со нафта целата покуќнина, оставиле зад себе вандалите, кои во некој од деновите од изминатата недела влегле во викенд куќата на сопственикот на Канал 77, Горан Гаврилов во Пехчево, објавија медиумите. Викенд куќата...

ВИДЕО: Цеца Ражнатовиќ во секси бикини

Познатата српска пејачка Цеца Ражнатовиќ веќе некое време ужива во својата вила на Кипар, а и овој пат таа не ги заборави своите обожаватели кои ги има од Вардар до Триглав, па и пошироко. Цеца овој пат на својот профил...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Словенечкиот вицепремиер за економски развој Почивалшек во Скопје на средба со Бектеши

Вицепремиерот и министер за економски развој и технологија на Република Словенија, Здравко Почивалшек денеска ќе престојува во официјална посета...
- Advertisement -spot_img