вмро дпмне

Заев од опозиција лaжеше и палеше народ дека има друга вистина за Монструм за ситни политички поени

Зоран Заев од опозиција лажеше и палеше народ дека има друга вистина за Монструм, ветуваше докази и нов процес, за на крај да се испостави дека лажел, но народот кој го запали остана да протестира и да негува сомнеж,...
- Advertisement -

Latest News

(Фото) Пoжap вo кyќa вo Paдишaни, eвaкyиpaнo eднo лицe

Од Пожарната Скопје информира дека денеска избувнал пожар во куќа на улицата „Скоевска“ во скопската населба Радишани. Благодарение на брзата...
- Advertisement -