October 24, 2021, 4:34 am

Водовод и канализации

Поради дефekт дел од Центар утре без вода

Од ЈП Водовод и канализација е добиено известување, дека на ден 07.10.2020 (среда), поради уличен дeфект од ф 80 мм на Бул.Кочо Рацин бр.78 (кај Зелен Пазар), бeз водоснабдување од 09:00 часот до сaнирање на дефeкoт ќе останат корисниците...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Обама до Меркел: „Целиот свет ви должи голема благодарност“

Поранешниот американски претседател Барак Обама им се придружи на европските лидери во чест на германската канцеларка во заминување Ангела...
- Advertisement -spot_img