October 20, 2021, 9:26 pm

драган ковачки

Ковачки: Луѓето од власта немаат моpaлен кpедибилитет, тие си играат со чувствата на народот

„За случајот во Тетово што се случи пред седум дена никој не поднесува одговорност. Зошто? Го слушаме премиерот Заев како кажува дека ќе ја почекал истрагата да заврши, па ќе видиме дали ќе бара одговорност. Знаете, морална одговорност е...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Чеда Јовановиќ е дојден во Македонија да му помогне на СДСМ за втор круг

Александар Митовски од Инфомакс во вечерашното гостување во емисијата „Јади бурек“ на ТВ Сонце, зборувајќи за изборите, истакна дека...
- Advertisement -spot_img