December 5, 2021, 8:38 am

Еверестинг

Натпревар во издржливост “Еверестинг” на Водно

Натпревар на двајца млади скопјани кои со нивната борба ќе ја покажат издржливоста во местото каде што живеат. На Водно денеска и утре ќе се одржи натпревар во издржливост „Еверестинг" во организација на Планинарски клуб „Ај лав хајкин груп Маседониа"...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Дневен хороскоп за 5 декември – еве што ве очекува денес

Овен Бидете внимателни во некои нови инвестиции. Не е време за импулсивни реакции и големи промени. Склони сте да го...
- Advertisement -spot_img