October 21, 2021, 12:39 am

занимливости

Днeвeн хоpocкoп: Hoвa љyбoвнa aвaнтypа зa oвој знaк

ОВЕН Работа: Постојат околности што ве попречуваат на полето на работата. Не ви е лесно да ги реализирате вашите планови. Љубов: Ве очекува возбудливо познанство, кое многу лесно би можело да ве доведе до нова љубовна авантура. Здравје: Одморете се што е...

Дневен хopоскоп зa 9 oктoмвpи: He caмo штo мoжeтe, тyкy и cѐ ќe пpaвитe co лecнoтиja

Овен Ја изгубивте довербата во еден од соработниците. Иако знаете да бидете еластични и толерантни кога навистина сакате, сега некако сте го достигнале лимитот на трпеливост. Растојанието помеѓу вас и партнерот ви е доста тешко, но вие сте свесни дека...

Бикoвитe ce чyвcтвyвaaт oдличнo, Близнаците флepтyвaaт

ОВЕН Денес може да ви биде малку потешко кога станува збор за полето на работата, затоа внимавајте да не направите грешки. Ве очекува помал конфликт со сакана личност. Ако покажете доволно разбирање, ќе решите сe. Проблеми со видот. БИК Имате впечаток дека некои работи...

Ракoт дa нe пpeтерува со љубомоpaтa, Близнaцитe ocaмeни

ОВЕН Можеби сега не е соодветно за вас да направите работа што вклучува поголеми групи луѓе, претпочитате да се обврзете себеси. Планирате посериозен разговор со саканата личност. Пазете се од повреди. БИК Можно е да не ви е лесно да донесувате нови деловни...

Вагата дa влoжи пoвeќе eнepгиja, Јapeцот дa нe peaгиpa вo aфeкт

ОВЕН Можно е да не сте задоволни од својата работа. Ви доаѓа период во кој ќе трагате за нови прилики за промени на ова поле. Новата личност која ви се појавила покажува необично однесување. Внимавајте на очите. БИК Се оди и подобро од што...

Бикот дa ja зaбopави cтapaтa зa дa нajдe нoвa љyбoв, Pибитe ги oчeкyва вoзбyдлив дeн

ОВЕН Можно е да не сте задоволни со околностите на ова поле и многу работи да ве оптоваруваат сега. Партнерот ви е максимално посветен и вие сте задоволни од врската што ја имате со него. Грижете се за вашето срце. БИК Денес би можеле...

Бикoт мнoгу чувcтвитeлeн, Лaвот дa внимaвa co cлaткитe

ОВЕН Вашата работа е приоритет и целосно сте посветени на постигнување добри резултати на ова поле. Ви се чини дека некои проблеми помеѓу вас и вашата сакана се враќаат и не сте сигурни на кој начин треба да се поставите сега. Имате...

Дневен хopocкoп зa 2. oктoмвpи: Ќe пpoдолжите дa ja зaвeдyвaте личнocтa нa кoja ѝ фpливтe oкo

Овен Ќе продолжите да ја заведувате личноста на која ѝ фрливте око. А, и вие за неа ќе бидете неодоливи. На тој начин ќе ја зголемите блискоста во односот што го градите. На работа ќе дојде до мали преиспитувања во...

Днeвeн хopocкoп зa 1. oктoмвpи – eвe штo вe oчeкyвa дeнec

Овен Денеска е ден кога во љубовта ќе ги измешате скромноста и високите идеали. Резултатот ќе биде збунетост од другата страна. Саканата личност ќе биде крајно конфузна од вашето однесување. На работното место се појавуваат идеи, кои на прв поглед...

Близнаците дa бидaт иcкpeни, Baгaтa мoжe дa дoбиe нoв пpилив нa пapи

ОВЕН Склучувањето нов договор ќе биде многу важно за вашиот долгорочен бизнис во иднина. Флертувате со личност што ви се допаѓа и подготвени сте наскоро да преминете од зборови на дела. Респираторни проблеми. БИК Задоволни сте од ситуацијата на полето на работа. Можете да...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Бајден јавно призна дека е загрижен поради кинеските хипepcонични pakeти

Американскиот претседател Џозеф Бајден изјави денеска дека е загрижен за кинеските хиперсонични ракети, неколку дена откако медиумите објавија дека...
- Advertisement -spot_img