December 8, 2021, 11:56 pm

занимливости

Дневен хopocкoп зa 27 oктoмвpи: Бидeтe пoдгoтвeни дa paзгoвapaтe зa пpoблeмитe

Овен Намалете го темпото со кое се движите и дајте си еден ден за одмор без да чувствувате грижа. Може да се посветите на физички активности и да постигнете подобар баланс во начинот на живот. Бидете трпеливи и ако наидете...

Дневен хopocкoп за 26 октoмвpи: Cлyшаjтe ја свojата интyициja

Овен Нема да бидете повредени во превирањата што се случуваат околу вас. Згора на тоа, на крајот, кога сè ќе се среди, ви пристигнува интересна понуда. Прифатете ја, бидејќи таа ќе ве води кон нови активности кои долгорочно ќе ви...

Дневен хopocкoп за 25 октомври – еве што ве очекува денес

Овен Би можеле многу повеќе да заработите кога би покажале поголема иницијатива во работата. Фокусирајте се на приватниот живот кој во последно време го запоставивте. Во љубовта ова е добар ден за интимност и активности во пар. Доколку не сте...

Дневен хopocкoп зa 24 oктoмвpи – eвe штo вe oчeкyвa дeнec

Овен Ако вашaтa работа е поврзана со странство на кој било начин, ќе имате можност да склучите добра зделка и да ги реализирате вашите планови. Ги криете чувствата и наоѓате смисла во тајна врска. Постои можност да се претставите во...

Дневен хopocкоп зa 23 oктoмвpи: Дeнec oчeкyвajтe нaлeт нa eнepгиja

Овен Денот треба да го поминете со луѓето кои ви се најбитни во животот. Доколку неодамна сте страдале поради некој стрес или некоја врска, пред вас е период на опуштање. Најдобро е да го поминете во друштво на луѓето кои...

Дневен хopocкоп за петок, 22-ри октомври 2021

ОВЕН Можеби не сте најдобро расположени. Пред вас е период во кој ќе има некои компликации со вас. Сакате промена во љубовниот план и подготвени сте да влезете во нова врска. Мал проблем со колкот. БИК Mоже да очекувате некои ненадејни промени на...

Paкoт co eмoтивнa cpeќa, Лaвoт имa пoвoлeн дeн зa љyбов со caкaнaта личнocт

ОВЕН Работа: Немате доволно доверба во личноста со која соработувате тесно. Имате нови можности за промена на работата. Љубов: Посветени сте на партнерот и нема индикации дека ќе имате какви било проблеми со него. Здравје: Грижете се за циркулацијата. БИК Работа: Добивате значително подобрување...

Baгaтa дa нe ce зaмopyвa пpeмнoгy, Oвeнот ќe јa пoдобри зapaбoтката

ОВЕН Ве очекува подобрување во областа на заработката. Може да се надевате на пресврти во оваа област. Можеби ќе ви се даде можност за нова врска. Не двоумете се, туку препуштете се на своите чувства. Полни сте со сила и енергија. БИК Ако очекувате...

Paкoт дa oчeкyва интepecни пoзнaнcтвa, Cyдбинaтa вo кopиcт нa Pибите

ОВЕН Во текот на овој ден, ќе имате поволен период за решавање на помали деловни проблеми. На емотивно ниво, ве очекува поволна фаза за нови заеднички одлуки со саканата личност. Проблеми со циркулацијата. БИК Ги решивте повеќето важни обврски на ова поле. Денес...

Бикот пoдгoтвeн зa нoвa вpcкa, Јapeцoт cтaви тoчкa нa минaтoтo

ОВЕН Работните прашања кои останале нерешени може да ги довршите во следниот период, и тоа во своја корист. Пред вас е период кој може да ви донесе компликации на полето емоции. Ќе ви годи физичка активност. БИК Очекувајте дека ќе успеете да остварите подобрување...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Британија започнува со план Б поради ширењето на сојот омикрон

Британскиот премиер Борис Џонсон денеска објави дека го започнува таканаречениот план Б за Англија, кој, меѓу другото, вклучува упатства...
- Advertisement -spot_img