September 24, 2021, 8:00 pm

камбер идризи

И претседателот Стево Пендаровски се фотографирал со Камбер Идризи

И претседателот Стево Пендаровски, помеѓу останатите политичари од владејачката партија, се фотографирал со вчера убиениот Камбер Идризи, кој беше жртва на престрелка во населбата Бутел 2. Напаѓачите пукале со автоматски пушки, а жртвите се здобиле со повеќе прострелни рани во...

(Видео)Рано изутрината зaвpши yвидoт на лицe место по yбиcтвoтo во населбата Бутел

Увидот на лице место на екипите на Крим Техника по убиството во населба Бутел 2 во која животот го загуби Камбер Идризи, а тешко беше ранет Егрин И, траеше до рано изутрината. Напаѓачите пукале со автоматски пушки, а жртвите се...

Xaoc на Уpгeнтeн, стотина лица влетале на Kлиниka за да бараат peaнимиpaњe на yбиeниот во пpecтpeлkaтa во Бутел

Преку 200 лица упаднале вечерва на Ургентниот центар, откако таму било донесено безживотното тело на убиениот Камбер Идризи, кој загина во престрелка која се случи вечерта на 12 мај во населбата Бутел 2. Пријатели, роднини и познаници упадналее во Ургентниот...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Заклучен избирачкиот список, на локалните избори ќе може да гласаат 1 824 864 граѓани

Скопје, 24 септември 2021 (МИА) – Вкупниот број гласачи што ќе имаат право да гласаат на Локалните избори на...
- Advertisement -spot_img