September 24, 2021, 8:03 pm

Кристијан Голубовиќ

Кристијан Голубовиќ oд peaлнo шoy зaвpши вo зaтвop: Иcплoви фoтoгpaфиja co нeгo и Веља Невоља

Познатиот криминалец Кристијан Голубовиќ ќе биде земен од реално шоу каде во моментов се наоѓа и однесен во затвор, пишуваат српските медиуми. Прична за тоа е фотографијата која се појави на која е заедно со Велимир Беливук. Фотографијата е постара и...

(Фото) Кристијан Голубовиќ pacкaжa штo ce’ пpaвeл вo зaтвop: „Ceчeл cтomaк co cтaклo, cи ги гpизeл цpeвaтa, цeлиoт ce нamaчкaл co coпcтвeниoт изmeт…“

Кристијан Голубовиќ (51) раскажа уште една нова во низата свои бизарни приказни! Поранешниот озлогласен криминалец и затвореник, сега ријалити ѕвезда се обиде да објасни од каде му се бројните лузни на стомакот, па „измисли“ дека се предизвикани од сечење...

(Видео) Кристијан Голубовиќ зa Аркан: „Бeвмe kpвни нeпpиjaтeли, нo ми дaдe 50 илjaди мapки и нaпpaви мнoгy зa мeнe“

Кристијан Голубовиќ ги откри деталите за неговото познанство со покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан и призна дека тие биле непријатели, но и дека Аркан му дал 50 000 марки. „Секоја чест, Аркан ми беше крвен непријател, па затоа станавме и најдобри...

Драма: 3aбpaнa зa eмитyвaњe нa „Зaдpyгa“ и kpивичнa пpиjaвa за Кристијан Голубовиќ

Советот на регуларното тело за електронски медиуми на Србија (РЕМ) одлучи да иницира изработка на правилник, со кој ќе се ограничи емитувањето на реални шоуа од 23 до 6 часот наутро, пренесува Мондо.рс. РЕМ исто така ќе поднесе кривична пријава...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Заклучен избирачкиот список, на локалните избори ќе може да гласаат 1 824 864 граѓани

Скопје, 24 септември 2021 (МИА) – Вкупниот број гласачи што ќе имаат право да гласаат на Локалните избори на...
- Advertisement -spot_img