November 28, 2021, 7:00 pm

Македонија за сите луѓе

Мицкоски го презентира концептот Македонија за сите луѓе: Почист воздух, парите од акцизата за гориво наместо за луксуз, ќе се наменат за народот,...

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, вечерва на трибината „Промоции на политики – Македонија за сите луѓе" во Гази Баба го презентираше концептот „Македонија за сите луѓе"' чии политики предвидуваат почист воздух, враќање на парите од акцизата за горивата кои наместо власта...

Следете во живо: ВМРО-ДПМНЕ-Промоција на политики, Македонија за сите луѓе

Во тек е трибинатана ВМРО-ДПМНЕ, Промоција на политики, мерки и вредности, во рамките на кампањата Македонија за сите луѓе. Трибината во живо мжете да ја следите ТУКА:
- Advertisement -spot_img

Latest News

(Видео) Шпионcka афepa во САД: Откриен таен советски агент испратен да го поткопа економскиот систем на земјата

Американските републикански сенатори открија таен „советски агент“ испратен во САД во 1991 година со намера да го поткопа тамошниот...
- Advertisement -spot_img