October 25, 2021, 7:33 am

миле

Јанакиески: Подготвен сум да одам на полигpaф заедно со Нинџа

Не го познавам лицето Александар Нинџа ниту пак некогаш сум разговарал со него, истакна во својот исказ Миле Јанакиески. Тој вели дека Нинџа дал пет различни изјави и дека исказот што го дал е единствениот доказ против него. Поради тоа...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Дaли гopивaтa пoвтopнo ќe пocкaпaт?

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на...
- Advertisement -spot_img