Архива на ознаки Неверство

МУ БИЛА ЉУБОВНИЦА, НО ТОЈ РЕШИЛ ДА СЕ ОЖЕНИ СО ДРУГА:Еве како му се одмаздила на свадбата

 • September 3, 2018
 • Коментари
Мајра Ангел, келнерка од Лас Вегас ги шокирала сватовите на својот поранешен љубовник, Кори Перлсон, затоа што пред венчавката направила лажен профил на Инстаграм под името „Летна афера”. А таму ставала фотографии од нејзе и младоженецот. Под секоја од тие фотографии стоел хаштагот предвиден за венчавката. Имено, Кори Перлсон и избраничката на неговото срце, долгогодишната […]

ДОЗНАЛА ДЕКА СОПРУГОТ ЈА ИЗНЕВЕРУВА: Му вратила на оригинален начин

 • April 27, 2018
 • Коментари
До мојот сакан сопруг, Пред да се вратиш од далечниот пат, сакам да те известам за една малечка незгода што ми се случи со пик-апот кога паркирав на патчето пред гаражата. За среќа не беше многу лошо и не сум повредена, па не грижи се за мене. Си доаѓав дома од Волмарт и кога завртив […]

ОТКРИЛ ДЕКА СОПРУГАТА ГО ИЗНЕВЕРУВА: На љубовникот му составил урнебесна листа на барања

 • March 27, 2018
 • Коментари
Еден изневерен маж на љубовникот на нејзината сопруга му составил листа на барања и ја објавил на Craigslist, најголемиот американски огласник. Неговиот оглас набрзо стана вирален, а ние ви го пренесуваме во целост. „До типот кој ми ја обработува сопругата. Добро знаеш кој си. Да, се` знам. Не, не сум лут, само би сакал да […]

ЈА ФАТИЛ СОПРУГАТА КАКО ГО ИЗНЕВЕРУВА СО НЕЈЗИНИОТ ШЕФ: На оригинален начин и се одмаздил

 • March 22, 2018
 • Коментари
Изневерен маж пронашол навистина оригинален начин да и се одмазди на својата неверна сопруга, бидејќи таа го изневерила со нејзиниот шеф. И оставил препорака за хотелот, на интернет, кој нема конкуренција! Сликовито  опишал колку бил задоволен од хотелот, собите, услугата, кои безобразните љубовници ги користеле. Хотелот го оценил со 5 ѕвезди. Книгата за жалби е […]

(Видео)ЈА ,,ФАТИ“ СОПРУГАТА ВО КРЕВЕТ СО ДРУГ МАЖ: Снимал со мобилен за да ја покаже снимката на нејзината фамилија

 • March 13, 2018
 • Коментари
Мажот кој ја фати сопругата во прељуба одлучи целата ситуација да ја сними со мобилен телефон. Во нејзината соба креветите никогаш не биле наместени кога тој се враќал од работа, а тоа му била прва „трага“ по која ја фатил сопругата дека го мами. Тој одлучил се да сними со телефонот, а снимката да и […]

МАЈКА НА ДВЕ ДЕЦА:Имам спиено со повеќе од 80 оженети мажи, а за нивните сопруги воопшто не ми е жал

 • March 5, 2018
 • Коментари
43 годишната Луиза Дер Велд вели дека го живее секој ден како да е последен, признавајќи дека има љубовни афери со голем број на љубовници. Вдовицата и мајка на две деца, Луиза Ван Дер Велде признава дека после смртта на својот сопруг спиела со 80 оженети мажи.   Луиза, која инаку е се*с терапевт зборува […]